• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 20 February, 2012, 18:42:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Jancek

Evo ga .. Mi krenemo u polanoci prema Jahorini .. Vidimo se ... ;D Pozdrav ..

loop

allways stand sideways!

zidoo

imal koga gore? kakva je situacija?

vranex

sta je ovo pa se niko ne javlja?kad sam vidio na kameri guzvu sa autima odlucih da danas odmorim.. ima li svjezih vjesti sa Jahe?

Mega Deki

Izgleda da nema. Svi se skijaju.
Dobicemo valjda vesti, ili su se mozda svi vec smorili pa ...
Mega Deki

skiDeki

JAvio ni se looka iz r vrata i kaze piva ladna k'o ista
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

otrov

evo za zaharija samo sve sa tozovcem i sa omiljenom pjesmom jednog mladica kao twist  :)

http://www.youtube.com/watch?v=K0gwMwSw9wQ
share it with friend or two

djmiros


HeAd

temparature jesu u plusu ali je pala velika  kolicina snijega tako da kako vidim na kamerama prelomnice dobro drze...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Jana

Taman stigla od gore. Uzasna guzva. Toplo gore tako da se snijeg polako topi. Staze nisu bas nesto ekstra a zica malo pa malo staje.
Niste nista propustili!! puf:)

majasamaja

Danas iskoristila cijeli dan, bas sam se naskijala. Snijeg jeste mokar i polako se topi ali se moglo skijati. Sunce izaslo oko 11 i nije prestalo sijati. Do 11 bila na praci pa se prebacila na ogorjelicu 2, tu nije bilo guzve i imala sam srece pa meni zica ni jednom nije stala. Ima i slika pa prebacim nekad kasnije dok dodjem do kuce.
Maloprije odose ratraci da rade staze i to je uslikano    ;D
Ja prezadovoljna danasnjim danom   ole

Swan99

Quote from: Jana on 25 February, 2012, 15:47:50
Taman stigla od gore. Uzasna guzva. Toplo gore tako da se snijeg polako topi. Staze nisu bas nesto ekstra a zica malo pa malo staje.
Niste nista propustili!! puf:)


Kako drugacije vidimo iste stvari... Jeste zatoplilo i jeste da su popustile staze, ali ni slucajno se ne moze reci da je bilo lose skijanje.... I pored velike guzve moglo se fino skijati, pa zar ne zelimo sto vise posjetilaca koji ce ostaviti novac Jahorini, a onda ce biti i bolje staze i sve ostalo... Dapace, bilo je odlicno skijanje, bar meni.... Staze su popustile tek negdje oko podneva a do tada su bile bas dobre... Ja bih prije rekla da je juce bilo losije skijanje u svakom smislu, ali i juce sam se naskijala samo tako.  ;)

majasamaja

Quote from: Swan99 on 25 February, 2012, 17:50:37
Quote from: Jana on 25 February, 2012, 15:47:50
Taman stigla od gore. Uzasna guzva. Toplo gore tako da se snijeg polako topi. Staze nisu bas nesto ekstra a zica malo pa malo staje.
Niste nista propustili!! puf:)


Kako drugacije vidimo iste stvari... Jeste zatoplilo i jeste da su popustile staze, ali ni slucajno se ne moze reci da je bilo lose skijanje.... I pored velike guzve moglo se fino skijati, pa zar ne zelimo sto vise posjetilaca koji ce ostaviti novac Jahorini, a onda ce biti i bolje staze i sve ostalo... Dapace, bilo je odlicno skijanje, bar meni.... Staze su popustile tek negdje oko podneva a do tada su bile bas dobre... Ja bih prije rekla da je juce bilo losije skijanje u svakom smislu, ali i juce sam se naskijala samo tako.  ;)
Apsolutno se slazem, meni savrsen dan bio

3d

Slazem se da je dan bio super, snijeg je vodenast  (:smijeh:  ali ga ima dosta pa se drzi.

kapa

kakvi su izgledi  oce li biti skajanja sledece nedelje