• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 20 February, 2012, 18:42:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina


greeny

Informacija sa staze: nikad bolje pripremljene! Tvrde, bez leda, sunce...

vranex

uf.. tek sam se vratio sa puta a ujutru opet na tockove, propustih i party i redbull run a bogami cu i brejkerse u petak u sarajevu  >:(
valjda uspijem u nedelju biti gore..
zna li ko kada planiraju zatvaranje sezone?

majasamaja

a lijepog dana danas, da staze opstanu jos malo bice extra  ole

vip-jahorina

Tema je stanje na Jahorini, Iskustva sa Jahorine u drugom rubrikama ....

vranex

eno stanja na kameri.. fantazija da ne moze biti bolje..

mozda cete me satrati ali meni je merak sa bordom i kada staze popuste kad je toplo, a letis po bljuzgi :D

ne vjerujem da je jos tako gore..a nadam se jos kojoj padavini, ima li izvjestaja odozgo?

ld3d

Prosli vikend je bila stravicna guzva, sta mislite da li ce tako biti i ovaj?

looka

Treba mi pomoæ... Znam da je negdje bio post vezan za neku utrku koja se vozi na Jahorini ali ne mogu da ga naðem... Kad je ta utrka i koje æe ono staze biti zatvorene?
Zahvaljujem!  hug:(

vip-jahorina

ako ostane ovako sunce, mislim da ce biti vise od ludnice. Rekord nam je oko 15.000 dusa na Jahorini



skiDeki

I meni se to ne svidja, ako Jahorina nije bas puna oni ne pale npr olimpik, a ja bas imam "potrebu" da skijam Rajsku i ssk a oni i dalje ne pale. Ne znam po cijoj potrebi ga pale?? Ako sam platio ski pass hocu da koristim sve usluge kosog transporta. Jedino opravdanje koje za mene postoje jesu losi vremenski uslovi ili tehnicki problem, ali ako je sve ok, nema razloga da se zice ne pustaju u pogon, pa makar se vrtile u prazno.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

ld3d

Apsolutno si upravu.

Donekle mogu da shvatim da jednom zicom pokrivaju dvije staze gdje je to moguce, (primjer zelje i olimpika), radi neke ustede, hajd i Boze pomozi radnim danima ALI nikako ne mogu da shvatim da nece da ukljuce sve zice u funkciju u dane kada je to najpotrebnije konkretno - dvosjed POLJICE!

Koliko znam, ta zicara je ispravna..... jedino da se mi okupimo sa lopatama i metlama pa da procistimo put i snijeg sa korpi!


vranex

to kao JAT kad vozi iz BG za Sarajevo, ako nije dovoljno pun avion kazu da je magla pa te za istu cijenu karte dovezu busom :D

ja placam kartu kao i svi ostali, a na Zelju ne mogu ici jer je zabranjen za bordere, dosta liftova ne radi radnim danom a cijena karte ista.

Da su oni fino spustili cijenu za radne dane to bi bilo i prihvatljivo (donekle), ovako, oni ti ga da izvines suknu i nikom nista. sitna balkanska lopovska politika po kojoj je uvijek bolje zavaliti nekoga danas a ni slucajno razmisliti da li ce dugorocno ti biti isplativije da zadovoljis musteriji, pa makar te malo vise rada i muke to kostalo.

uglavnom, ovo sto vidim na tv sto je bilo ovih dana, posjecenost i profil turista.. Jahorina se uzdize na rang velikih evropskih skijalista, investicije su se isplatile, a ljubaznost i spremnost nasih ugostitelja se pokazala vecinom na nivou.
moram pohvaliti OC za sestosjede po ko zna koji put,  a nadam se da ce shvatiti da iz ovog foruma ne kritikujemo jer nemamo pametnijeg posla, nego da je ovo njima izvanredan izvor informacija na cemu raditi i gdje se poboljsati. Sve velike kompanije potrose silne pare na ankete i upite svojim musterijama, a na ovom forumu oni to dobiju besplatno, i to toliko detaljno i iz prve ruke da bi im VIP trebao naplatiti sto citaju ovdje :D