• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Blokirani Ski pas

Started by crni guja, 21 January, 2012, 18:19:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hoæemo li dozvoliti da nas gaze papci ?

Hoæemo, i treba nas gaziti
1 (4.8%)
Mogu ali samo malo
0 (0%)
Samo mimo mene
0 (0%)
Nikad u ¾ivotu
20 (95.2%)

Total Members Voted: 21

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: crni guja on 22 January, 2012, 18:05:20
Nasilje STOP.


A propusi direktora su sto ne vidi sta mu se desava u OC-u, a cesto i okrene glavu da ne vidi.

STOP nasilje  ideea:( ideea:(  e onda ne znam zasto pravis halabuku oko sezonskog, ako tako gledas da budes uvijek fin onda kupi novi jer ovi fini stalno naebu, kao da ovo nije jedna vrsta nasilja kada ti oduzmu sezonski ski pass koji nije 20-30KM nego 10puta skuplji

strumf

Ovjde treba da se spusti malo lopta.
Kako ja ovo vidim ima propusta i sa jedne i sa druge strane.


strumf

Quote from: harison on 22 January, 2012, 18:08:03
Quote from: crni guja on 22 January, 2012, 18:05:20
Nasilje STOP.


A propusi direktora su sto ne vidi sta mu se desava u OC-u, a cesto i okrene glavu da ne vidi.

STOP nasilje  ideea:( ideea:(  e onda ne znam zasto pravis halabuku oko sezonskog, ako tako gledas da budes uvijek fin onda kupi novi jer ovi fini stalno naebu, kao da ovo nije jedna vrsta nasilja kada ti oduzmu sezonski ski pass koji nije 20-30KM nego 10puta skuplji

Gujo ti bi sad da bude fin, a bogami nije ni rjesenje ovo.
dvije tri glave KM da ti neko mazne nije malo, pa ti vidi sta ces.
ali direktor je odgovoran pa odgovoran

crni guja

Nisam ja bas za tu vaarijantu nasilja.
Ali sam da se borim za svoja prava svim zakonitim nacinima.
Jer oni krse zakon i oduzimaju nam prava.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

mislim da je tesko sudski sta uraditi jer imaju ispisana kao pravila koristenja skipassa koje mozes samo pogledati na portalu OC-a a to sto meni moja mozila ili safari ne prodrzavaju njihovu stranicu nece da se otvori izbaci prozor previse ruzna stranica da bi se mogla ucitati ...a posto nema nikakvih pisanih pravila o popravci automobila ili neke slicne akcije poput mazni mu skije njemu ili nekom njegovom ako ga ugledas ikad na skijama

crni guja

Hihihihi, ili mu odvrni saraf na vezovima

crni guja

Za njihovu stranicu treba Commodore 64

vranex

vidis mene nisu cimali na zelji nikada sa bordom a isao sam cesto prosle godine, samo su mi durgari iz italije kad su bili umrli od smijeha kad su vidjeli natpis i slikali se pored :D
a ove godine nisam primijetio da radi ali iskreno u subotu nisam ni obracao posebno paznju, bio sam na olimpiku

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

kada bude onaj mladji radnik ok pusti...a ima neki keronja rakija i slanina mu iz ociju viri  3:(

mijat


strumf

Samo mogu reci, ÆERAJTE SE i nista drugo!!!  ole

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


HeAd

haha...hare ja podrzavam ovu zabranu za bordere  (:smijeh:

ova tema je otisla predaleko...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

sina

zbog jednog smijeska djevojke vrijedi izgubiti ski pas..nemoj da ocajavas. ;)

strumf

OC nije postupio domaæinski.