• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Blokirani Ski pas

Started by crni guja, 21 January, 2012, 18:19:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Hoæemo li dozvoliti da nas gaze papci ?

Hoæemo, i treba nas gaziti
1 (4.8%)
Mogu ali samo malo
0 (0%)
Samo mimo mene
0 (0%)
Nikad u ¾ivotu
20 (95.2%)

Total Members Voted: 21

crni guja

Lako je tebi kad imas stelu.
A sta cemo mi koji ga ne znamo?
???

crni guja

Recimo:
kad kupis fen za kosu u prodavnici, podrazumjeva se da ga ne otvaras, ne stavlja u vodu i slicno, ALI tamo dobijes upustvo i da u tom slucaju garancija ne vazi.
Znaci mi svi, vise manje, znamo koristiti fen ali dobijemo uputsvo za koristenje uz proizvod, sto u ovom slucaju je karta. Jer je to proizvod koji nama omogucava ulazak ne sestoguz.
:P
3:(

4you

http://oc-jahorina.com/images/stories/baneri/SKI.pdf

brera


ttk

Quote from: crni guja on 21 January, 2012, 22:30:40
Nije bilo u pitanju svercovanje karata i izdavanje... Blokirane su karte ljudi koji su svaki dan na planini, bivsi takmicari i vatreni zaljubljenici skijanja!!!

Ako brat i sestra skijaju na jednu kartu jer nemaju da kupe dvije, onda to nije zloupotreba, jer im niko nije objasnio da to ne smiju da rade.
Ovdje ne pricamo o kartama koje su u promet, tj. rentanju. Vec je rijec o ljudima koji su odrasli na toj planini, ulozili mnogo ljubavi...
ole
Zar je moguce da ima ljudi koji ovako razmisljaju  :o

MarijaBB

Quote from: crni guja on 22 January, 2012, 08:12:22
Lako je tebi kad imas stelu.
A sta cemo mi koji ga ne znamo?
???


Nemam ja stelu, jer i ja kupujem pass svaki put kad dodjem.
Ali pobornik sam to da kad muckas, ne muckas na veliko. I onda te provale i i ti se ljutis....
Evo danas emisija S Jahorine s ljubavlju, i bas prica o ski passovima i transportu. Prikayali su kako provjeravaju ski pasove, i da mozes jednostavno da zatrazis da ti pokazu sto su ti blokirali pass.
Pa ti sad ako smijes, pitaj.

MarijaBB

Quote from: crni guja on 21 January, 2012, 21:39:39
Stvar je u sledecem,
prilikom kupovine karte niko od zaposlenih u OC koji su zaduzeni za prodaju karata nije vas upoznao sa pravilima koristenja sezonske karte a sto su bili duzni po zakonu.
Sta Perica znas sta je zloupotreba karte?  :)

Ti znas ta je po zakonu sta nije........

Druze, imas nesto sto se zove obligacija, i ugovor, i nastajanje ugovorne obaveze kupovinom robe ili usluge.
Ti kao kupac si duzan da poznajes svoja prava i obaveze, a ako si dao novac i uzeo racun za pass, po obligacijama to znaci da si sklopio ugovor. A to sto si ti neinformisan, nije do njih.

Ako si mucko, mucko si.

mijat

nepoznavanje zakona je ka¾njivo po zakonu. kratko i jasno!

crni guja

Zakon o zastiti potrosaca jasno je definisao sta su obaveze prodavaca i koja su prava kupaca.
Meni je drago da ima razlicitih misljenja jer za to i sluzi forum.
ole

vranex

ali zar i OC i ja ne bi bili dobri kad bi me u slucaju zloupotrebe kaznili nekoh 50,100 km . tako meni vrate sezonski a njima 100km u padze i sve sretni
ovako ja zbog lika sto je prosao sa mnom ne skijam, oni nemajju tih 100, a dogodine odoh na bjelasnicu..

vip-jahorina

Opet jedna nevjerovatna cinjenica:
Prije desetak dana smo uskratli OC-u web kamere, cisto zato sto nisu izpostovali dio dogovora koji su imali s nama, nakon vise opomena, zvanja, pitanja. Kao i uvijek, Car Korman se budalom pravio. I cijelo vrijeme je stajala slika STOP!!! Ocigledno nije niko pogled bacio. Tek jucer kad sam ovdje na forumu napisao da stoji stop umjesto ukradenih slika, je uklonjena stranica sa kamerama sa OC sajta.

Veoma interesantno! Forum i sajt jahorina.org sa svojim posjetama u milionskom broju je i kod OC-a citaniji nego njihov sajt  cr:)

vranex

evo sa vise strana mi potvrdjuju da su neki dobili sezonski nazad.. a meni koroman u lice tvrdio da nikad nikome nisu.

crni guja

Quote from: ttk on 22 January, 2012, 09:09:24
Quote from: crni guja on 21 January, 2012, 22:30:40
Nije bilo u pitanju svercovanje karata i izdavanje... Blokirane su karte ljudi koji su svaki dan na planini, bivsi takmicari i vatreni zaljubljenici skijanja!!!

Ako brat i sestra skijaju na jednu kartu jer nemaju da kupe dvije, onda to nije zloupotreba, jer im niko nije objasnio da to ne smiju da rade.
Ovdje ne pricamo o kartama koje su u promet, tj. rentanju. Vec je rijec o ljudima koji su odrasli na toj planini, ulozili mnogo ljubavi...
ole
Zar je moguce da ima ljudi koji ovako razmisljaju  :o

Zar je moguce da si ti ovo bukvalno shvatio ? :-[

crni guja

Ima vraæenih karata, 100 % sam siguran !

twid

Quote from: vranex on 22 January, 2012, 16:46:59
evo sa vise strana mi potvrdjuju da su neki dobili sezonski nazad.. a meni koroman u lice tvrdio da nikad nikome nisu.

Korman cita ovaj forum, pa mozda ipak promjeni misljenje kad se ovdje javi par ljudi kojima je vracen ili nije vracen
a inace nije bas poznat kao preiskren covjek  (:smijeh: