• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Blokirani Ski pas

Started by crni guja, 21 January, 2012, 18:19:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hoæemo li dozvoliti da nas gaze papci ?

Hoæemo, i treba nas gaziti
1 (4.8%)
Mogu ali samo malo
0 (0%)
Samo mimo mene
0 (0%)
Nikad u ¾ivotu
20 (95.2%)

Total Members Voted: 21

vranex

sad sam pricao sa drustvom iz italije, tamo sam gomilu godina zivio i sva mi je ekipa skijaska.
nikome se nikad nije desilo, nekome su i oduzeli na par dana pa vratili jer nema sanse da te neko moze toliko kazniti.
ljudi ne mogu prosto vjerovati da se tako nesta moze desiti.

ponovo ponavljam da nismo nikakvi sakali i kradljivci, godinama idemo i skijamo i volimo tu planinu, i spremni smo da se dogovorimo ako bas mora kazna da bude..


HeAd

tebe je dobro nasekiralo  regge
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vranex

ahaha pa krivo mi, vec sam 2 dana skijanja izgubio, a i nema izgleda da ce se rijesiti.
ako mi platis kartu odmah ce me proci, nista ne brini :D

HeAd

imas jednu voznju od mene (:smijeh:

uzeo si do sada para dilajuci ski pass kupi novi  (:smijeh:

salim se naravno...nego u cemu je kvaka...koroman je pritegao malo ove dole na zicama te oni vise ne mogu uzimati kes...a zna se dobro kako se prije radilo...pa su oni sada kivni na sve i jedva cekaju da nekom klepe ski pass  8)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vranex

ahahaha ma obogatio se..
ma tarzo mi se uvalio i provukao se za mnom.. da sam bogdom kakve pare uzeo..
lik mi je par puta valjao kad mi je po magli pokazao staze i sta da mu radim, nisam kontao da ja uopste tu rizikujem. mislio sam , ako ga uhvate uhvate i vozdra

a sad pusiona samo takva..

vranex

ma ti na zicama vise nemaju nadleznost..
sve ide u jednu sobicu gdje 2 lika na kamerama samo bleje u ekran i ukidaju sta stignu
naravno koga god pitas on tu ne moze nista, a salta te ko stigne. prvo su me poslali gore u upravu kod Royala a tamo zatvoreno vikendom :O
ovi na zici kazu da oni sa tim veze nemaju, i da je to upravo i uradjeno da se sprijece takve situacije da njima kesiras i prolazis.
mene to nikad i nije zanimalo, uvijek sam imao sezonski i niti ga iznajmljivao niti davao.

izgleda da je onda jedino rjesenje ici gore i preskakati i vozdra.. tako ti nemaju sta oduzeti a nikome nisi zanimljiv. to mi je vise ljudi reklo..

mijat


vranex

@ mijat znaci ako tebi ko pridje i provuce se iza tebe ili preskoci pretpostavljam da ces odmah zvati redare ili ga svojim rukama prebaciti nazad, sve zarad dobrobiti oc-a ?

a ako procitas postove ne pravim se naivan, nego kazem (po stoti put) da nije fer da meni klepe  300 markica a drugome cenera za istu stvar.

ja sam kontao da im odnesem krvavu tarzinu glavu i bacim pred noge u vreci i ali mi matori pobjeze a ni sjekira mi nije bila pri ruci :D

uzgred, on ce cijeli taj dan provlacio i poslije toga, i nikom nista..sem meni. izgleda da tackice i dnevne ne blokiraju nego samo nas sezonce..

crni guja


BL


mbat


vranex

hahaah ovo su u oc zaposlili ljude da ih brane po forumima  (:smijeh:
da su ovako azurni sa sredjivanjem staza, radnim vremenom, osnjezavanjem, kopanjem akumulacionog jezera, sredjivanjem parkinga, ciscenjem zicare, razbijanjem leda na pristupima zicarama, uklanjanjem kamenja, oznacavanjem staza, povezivanjem ogorjelice i poljica necim sto lici na stazu, tabanjem snijega na SVIM stazama i dovlacenjem novog sa strane, gradnjom snowparka, uklanjanjem rusevina, oznacavanjem potencijalnih minskih polja u okolini i sanacijom istih, gdje bi im bio kraj?

dajte ljudi da li vam je jasno da se to nigdje u svijetu ne radi iz prve? postoji upozorenje svugdje, jer postoji milion slucajeva razlicitih a i zelja da se firma (oc u ovom slucaju) ne zamjeri musteriji koja je napravila gresku, jer sigurno nikome nije u interesu da ja ne uzmem sezonski dogodine, ni meni ni OC-u.




mijat


vranex

nisam primijetio da je iko ovdje rekao da je nenamjerno pustio nekoga. jednostavno se desila omaska i o tome pricamo. po mom misljenju kazna je prevelika i nije fer jer samo mi sa sezonskim stradamo. samo to. isto kao da ako ides prebrzo pisu kaznu 10km ako vozis ficu a 100 ako vozis mercedesa

naravno, postoji mogucnost da ti se neko prislepa a bez da to znas, i u tom slucaju si donji i samo to kazem. to je lik sto me je uvalio  i dokazao taj dan jer je cijelo popodne nastavio skijati na istu foru ii niko mu nista nije rekao.

nisam ni trazio podrsku cijelog foruma, samo pokusavamo da skupimo sto vise ljudi sa ovim problemom, da mozemo lakse urgirati sa OC i naci rjesenje a nema boljeg mjesta od ovoga. normalno je da svako ima svoje misljenje i iznese ga, ali bilo bi zgodno procitati sta drugi pisu.

ne znam gdje si bio na skijanju u svijetu, ali me zanima imas li kakav konkretan primjer tog oduzimanja, posto sam prilicno toga obisao i nikad za ovakvo nesta nisam cuo.


vip-jahorina

da se meni neka treba prislepa od pozadi, ja bi zamolio da ipak prodje ispred mene  cr:)