• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIP Party-Dernek 2012

Started by mijat, 14 January, 2012, 21:11:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

brera


minjon81

Samo da proverim jel dolazi Sanja?

vip-jahorina

Evo i ja da se kratko oglasim vezano za dernek:
Planirao sam 2 janjeta pripremiti. Pocinjemo vec ujutro sa pripremama, tako da oko 5-7 budu janjci spremni, onda ih popapamo, malo se jos prodruzimo i pravac royal.

Imamo zadnjih dana extremno puno posla, svi vec danima spavamo na jahorini, gosti, izvlacenja, ciscenja, snijeg ... pa nisam uspio procitati cijelu temu, ali deki ili vec neko ce mi ukratko prepricati.
Ima li jos prijedloga?

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Evo ga i javljanje VIP-a jel vam fino... jos samo preostaje da se forumasi angazuju za pice domace proizvodnje, a ako nista bar pivo iz prodavnice ponjeti sa sobom ludnica ima da gori Jahorina
nove promjene Looka17+1

p.s.
ja sam jos pod velikim ? nadam se da ce se to promjeniti bar do 17.02.

BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 15 February, 2012, 00:12:50
Evo i ja da se kratko oglasim vezano za dernek:
Planirao sam 2 janjeta pripremiti. Pocinjemo vec ujutro sa pripremama, tako da oko 5-7 budu janjci spremni, onda ih popapamo, malo se jos prodruzimo i pravac royal.

Imamo zadnjih dana extremno puno posla, svi vec danima spavamo na jahorini, gosti, izvlacenja, ciscenja, snijeg ... pa nisam uspio procitati cijelu temu, ali deki ili vec neko ce mi ukratko prepricati.
Ima li jos prijedloga?

a u vipe danas ce se broj prijavljenih za dernek drastino povecati zbog ovih jagnjica  (:smijeh:

looka


BOJAN-BG

hari azuriraj listu,ljudi dolaze za vikend a lista se nemenja

Big_DANE

Harislaveeeeeeeeeee dosljepaj se gore na DERNEK nemoj da te sanjamo! :P

otrov

hare bez tebe dernek nije dernek tako nemoj da te sanjam .. ako je do posla samo reci .. zatrpacemo sefa u snijeg .. ako je smjestaj spavaj sa mojom djevojkom ja cu van i tako to
share it with friend or two

skiDeki

Quote from: otrov on 15 February, 2012, 18:09:31
hare bez tebe dernek nije dernek tako nemoj da te sanjam .. ako je do posla samo reci .. zatrpacemo sefa u snijeg .. ako je smjestaj spavaj sa mojom djevojkom ja cu van i tako to
Oho, ovo je bas velikodusno, Hare ako se stidis, dacu ti ja moj krevet, a ja cu se snaci (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 15 February, 2012, 18:18:28
Quote from: otrov on 15 February, 2012, 18:09:31
hare bez tebe dernek nije dernek tako nemoj da te sanjam .. ako je do posla samo reci .. zatrpacemo sefa u snijeg .. ako je smjestaj spavaj sa mojom djevojkom ja cu van i tako to
Oho, ovo je bas velikodusno, Hare ako se stidis, dacu ti ja moj krevet, a ja cu se snaci (:smijeh:

(:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:

minjon81

Harislave, mislim stvarnoooo  >:( .... Dacu ti i bord da vozis ali u donjem delu Poljica  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Krevet ti i nije problem  (:smijeh:

vip-jahorina

oce li biti dosta dva janjeta? mjesta nemamo za vise od 2 !!!
Nema veze, ako nas bude vise, bcicemo neki rostilj ili nesto tako ...

Big_DANE

Quote from: vip-jahorina on 15 February, 2012, 19:45:30
oce li biti dosta dva janjeta? mjesta nemamo za vise od 2 !!!
Nema veze, ako nas bude vise, bcicemo neki rostilj ili nesto tako ...

VIPe Vipe...ne vuci ljude za jazik! :P Nego sta nego je dosta cvajne komadn!  Pitanje je oce li biti rakije da se grijemo dok ne bude gotovo!? :P

otrov

kako nece biti rakije ... svi cemo bar po litar donijeti (moja je bas dobra) a predlazem da svak ponese i pive koliko moze stati u 2 kese  regge
share it with friend or two