• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 09 January, 2012, 11:42:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


zoxbl5

Quote from: vranex on 21 January, 2012, 19:50:27
evo sad dosao.. dan extra, ne moze biti bolje sto se tice bordanja..
samo skupo me kostalo...
Prosao poznanik iza mene na setosjedu ogorjelici, ja imam sezonski, kad iduci krug sezonski ne radi, probao sam na sve strane, blokirali ga.  :'(
smorio sam koga sam stigao , i koromana sam 15 minuta ubjedjivao ali mrka kapa. lik iskreno izgleda dosta na mjestu i bar u ovakvom kratkom razgovoru mi se cinio razumniji nego sto sam to ocekivao od nekog na vodecem mjestu jednog drzavnog preduzeca, uzeci u obzir kako isti dolaze na poziciju.

uglavnom, kazu da su ih bruku oduzeli, nikome nisu vratili, a opet ima i drugih prica, tj da se nekima vracaju, ali samo po rodbinskom principu.
razumijem da eto, cinimo stetu OC-u na taj nacin, ali iz iskustva kazem da u vecini evropskih skijalista za tako neste te opomenu, ili kazne, a ne da ti oduzmu sezonski zbog jedne slike.

kazu da oduzimaju sve, i tackice, i dnevne karte i ostalo, ali danas sam vidio gomilu ljudi sto sa tim kartama ladno prolazi po 2.
uglavnom, ukoliko je to istina, nije fer da se kazna razlikuje za isti prekrsaj, mene to kosta 275 markica a nekog drugog 10, a istu stvar uradili.
sem toga sto vec godinama uzimam sezonski pa ako nista zbog toga neko treba da se pita je li bi bilo korisnije opomenuti me, ili postupiti ovako brutalno, dovoljno da se zapitam da mozda nisu ljubazniji i bar sa te strane humaniji na susjednoj planini.
iskreno jos se nadam da cu ih nagovoriti da popuste, ako nista da ustanove neku kaznu (sta znam, npr cijena 2 dnevne i sl) pa da tako i njima i meni bude dobro.
ako tako ne bude, niti ce oni dobiti pare za novu sezonsku, niti cu ja skijati, a dogodine ko ziv ko mrtav.
izvinite ako sam malo skrenuo sa teme, ali kontam i ovo je "stanje na Jahorini" pa eto, pazite, sve se snima i gleda, a ko preskace neka bar sam to radi i ne uvaljuje druge,moze samo glava boliti, a i novcanik

STVARNO NIJE FER ...TREBALI BI BITI MALO POPUSTLJIVIJI PO TOM PITANJU.. DRZIM TI FIGE :)

zoxbl5

LJUDI MOJI KOME MALO KAMENJA SKODI ...?
KAKO KAZU MALOM K...U I DLAKA SMETA HEHEHEHE
MA JAHA JE EKSTRA .....
IDUCI VIKEND SAM GOREEEE
anan

Big_DANE

Evo trenuto je na Rts-u emisija o patroli ka Jahorini....

vip-jahorina

Link za sve koji nemaju RTS:

http://www.rts.rs/page/live/sr.html

DekiDeki

Quote from: Big_DANE_Almighty on 22 January, 2012, 15:43:25
Evo trenuto je na Rts-u emisija o patroli ka Jahorini....


Ovi ljudi su jako realni. Evo sad æemo vidjeti stvarno stanje... :-)
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

dale

Stranac doðe i super mu je...... ;)

DekiDeki

Po njima, problemi  Jahorine su:
Parking nedeljom (nedostatak policije ili koga vec ko bi trebao da regulise saobracaj)
Nedostatak bankomata (ima samo dva)
Konfuzni putokazi.
Rusevina hotela Jahorina.

A pohvale su upucene GSS. :-)
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

DekiDeki

Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

vip-jahorina

Jahorina ima jednu posebnu èar, magiju i ne ostavlja ljude ravnodusnim. Pogotovo u zimamam kakva je ova: prava zima sa puno snijega i minusa, te samim tim i manje problema.

Problemi su dobro uoceni, mada da su se zadrzali jos koji dan, vjerovatno nebi imali dovoljno vremea sto bi pisali o ljepotama, atrakcijama a sto o kritikama. Ali mi znamo sta nam je dobro, sta nije i sta moze biti bolje.
U svakom slucaju realno i ja da sam potencijalni gost iz Srbije koji je pogledao ovo, razmislio o tome da odem na skijanje na Jahorinu.

HeAd

kad imas para dovoljan ti je i jedan bankomat  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

A i drago mi je kad cujemo sve ove naglaske (doduse ja ih slusam svaki dan) - Jahorina je ubjedljivo jedino mjesto na prostorima bive YU gdje je svako dobrodosao, svako moze biti ono sto jest i to ne treba kriti. Zato i imamo ovaj imidz koji je jedinstven.


HeAd

bas nekidan smo komentarisali jedini prostor za koji se moze reci Jugoslavija u malom  ;D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BL