• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 09 January, 2012, 11:42:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

borisBP

Bice lep dan sa 10cm svezeg snega.... s:nij)

zagordark

Quote from: scofield on 21 January, 2012, 08:36:00
Bice lep dan sa 10cm svezeg snega.... s:nij)
Je li se sunce pomolilo?

BL


new


new


skiDeki

Opet dizalica na ogorjelici :bravo::( :bravo::(

Pa koliko ima tih hauba i li sta vec istovaraju ideea:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

borisBP


loop

allways stand sideways!


bang

ne vjerujem da se mozes pouzdati u takvu prognozu, jer se gore vrijeme moze promjeniti za sat ..... ali iako bude tako to nije neki problem, ako je po noci minus a po danu do 5-6 stepeni i suncano.... to je fenomenalno za skijanje i uzivanje ......

BOJAN-BG

samo da se javim stigo ziv i zdrav iz francuske skijanje od  1500-3230 metara nadmorske visisne,sta reci sem bilo je fenomenalno od 6 dana 5 suncanih ali nije bas opusteno kao na jahorino pivo malo od 5 eura pa navise manja pica od 13 pa navise pa ko voli nek izvoli

Custom


ma

ljudi suplja prica,vezano za zatrpavanje cetvorice momaka iz hrvatske covjek mi je licno pricao koji je ucestvovao na izvlacenju,momci su se zaglavili autom u naselju sator i momak je zvao caleta u hrvatskoj a cale je zvao hrvatsku gorsku sluzbu,hrvatska gorska sluzba je zvala nasu a dotle su ljudi izvukli auto i momci su nastavili dalje do odredista.ja sam isto slusao na radiju dok sam putovao za jahorinu i mislio sam po prici da su ljudi sletili negdje s puta,da su dolazili helikopteri,tenkovi,vojska,akcija prava spasavanja,ko na filmovima medjutim kad mi je covjek ispricao sta se zaista desilo skontao sam da nije ni a od akcije spasavanja,eto sta su mediji anan anan anan s:vje) s:vje) s:vje)

bang

Quote from: ma on 21 January, 2012, 18:46:37
ljudi suplja prica,vezano za zatrpavanje cetvorice momaka iz hrvatske covjek mi je licno pricao koji je ucestvovao na izvlacenju,momci su se zaglavili autom u naselju sator i momak je zvao caleta u hrvatskoj a cale je zvao hrvatsku gorsku sluzbu,hrvatska gorska sluzba je zvala nasu a dotle su ljudi izvukli auto i momci su nastavili dalje do odredista.ja sam isto slusao na radiju dok sam putovao za jahorinu i mislio sam po prici da su ljudi sletili negdje s puta,da su dolazili helikopteri,tenkovi,vojska,akcija prava spasavanja,ko na filmovima medjutim kad mi je covjek ispricao sta se zaista desilo skontao sam da nije ni a od akcije spasavanja,eto sta su mediji anan anan anan s:vje) s:vje) s:vje)

Evo potvrda ove price .....

http://www.palelive.com/jahorina-novosti/mediji-spasavaju-hrvatske-drzavljane-na-jahorini

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)