• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 09 January, 2012, 11:42:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

BL


HeAd

Kasne dve godine...al mozda to tako treba...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BL

Jao sto sam gladan, jao sto sam gladan, jao sto sam gladan - zalio se djecak.
Nakon sto su mu dali da jede - Jao sto sam bio gladan, jao sto sam bio gladan, jao sto sam bio gladan.
Dobrodosle Haube. 

Mega Deki

ZIveom Koroman.Planira se osnezavanje ostalog dela Jahorine. Ha ha. To se planira vec dosta unazad. A osnezice se za 2 godine jos unapre kad snega nebude bilo nigde.. Ha ha. Al pomak je pomak.
Mega Deki

drm

Quote from: BL on 19 January, 2012, 19:54:13
Jao sto sam gladan, jao sto sam gladan, jao sto sam gladan - zalio se djecak.
Nakon sto su mu dali da jede - Jao sto sam bio gladan, jao sto sam bio gladan, jao sto sam bio gladan.
Dobrodosle Haube. 
:bravo::( :bravo::( :bravo::(

vanja.t


farefare

oprostite na neznanju ...al termin haube u prvi momenat nisam shvatio jel mislimo na vizire za sestosjede ...ako neko ima slike ...hvala

brera


3d

Poslije jucerasnjeg vjetra danas bi trebalo da pada snijeg :bravo::( s:nij) s:nij) s:nij)

borisBP

Igleda se sprema velika sne¾ina u sredu, èetrvtak, ako se na sledeæoj prognozi ne istopi  :'(

brera


vranex

joj samo da napada opet.. ova juzina me baca u depresiju..ali kako cujem obizno za njom ide powder..ima da visim na kameri cijeli dan. Vidimo se sutra gore makar cuskije padale :D

mijat

od kada nema ski-info? tek sad sam primetio  :o

ika87


burkezg

ski info ne radi cijeli tjedan sto mi nikako nije jasno. Evo ja sad sjedim u apartmanu i nemam pojma radi li ista i mogu li ici skijat ili ne....