• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 09 January, 2012, 11:42:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahahaha kako znas da kuvam  ideea:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  zezam se opet sve pohvale, samo mi se cini nesto je malo slikao  ideea:( nismo se bas nagledali  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
evo kad bih ti rekao da ga ima blizu 1m nebi vjerovao tako da sta drugo pravac jahorina...i ja se trudim da ne rizikujem ali opet vidjet cemo sta ce odluciti ljubav za bordom ili zdravlje mada ne vjerujem da cu uspjeti ovu sezonu tek tako propustiti a da ne odem bar odvoziti samo jednu zicu-zicicu kad vidim da ovaj bijeli prah ne planira stati  hug:( hug:(

nenadbsf

Salim se takodje ;D. Ja i kum cemo 22.01. gore takav je plan. Mislim mi bi i ranije ali moramo ispostovati ove Slave, a i neki virus prehlade napao, mucim se vec 3 dana. Valjda cu do tada povratiti snagu za nezaboravno skijanje na nasoj Jahi. To je najmanje sto joj mozemo pruziti. Pozdrav za tebe Harison.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

pozdravi tebi vidimo se gore  :bravo::( :bravo::( bez brige travarica od 1001 biljke nek ti je u d¾epu malo cugaj vala ce ti bar jedna od tih biljki odgovarati u unistavanju tog virusa  (:smijeh: (:smijeh: ako nista kod sestosjeda imas onu babu boli GLOVA kerozinku od 2002 biljke reci da te castim turom pica samo spomeni narandjasti border sto ga je udarilo auto

nenadbsf

Hvala na preporuci ludzatobom:((. Nadam se da se vidimo u tom periodu. Prepoznaces nas po GoPro Cam-u, pa se javi da razmijenimo flase :bravo::( :bravo::( :bravo::(. Pozzzz

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: nenadbsf on 15 January, 2012, 00:24:11
Hvala na preporuci ludzatobom:((. Nadam se da se vidimo u tom periodu. Prepoznaces nas po GoPro Cam-u, pa se javi da razmijenimo flase :bravo::( :bravo::( :bravo::(. Pozzzz

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: dogovoreno  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


01xxx01

uuu, danas bilo pohladno! dusmanski duvalo na vrhu.

bila sam svuda osim na olimpiku - situacija puno bolja nego u cetvrtak glede kamenja. vidi se da je padalo u medjuvremenu. ponajbolje na praci.

odoh i sutra.

puf:)

01xxx01


Jana

Dobro jutro dragi ljudi, kakva je situacija gore? Da li ima novog snijega i imali one proklete magle? Pozdrav vama svima i lijep dan na Jahoriniiiiiiiiiii ;D

bang

nema snijega, sve seoitopilio  :o :o :o :o :o :o :o :o

DekiDeki

Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!



ludiborderi

Od rakije nema bolje ¾ene :)