• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 09 January, 2012, 11:42:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

leone

@otrov proæitaj ponovo njegov post

borisBP


borisBP

Da rezimiram, na Praèi i na 6sedu Ogorijelica gu¾va oko 12. 2sed Ogorijelica nije radio (12. i 12. je radio).

borisBP


otrov

greska i od mene. sad vidim sliku kod zacaranih. izvinjavam se. danas sam malo off
ma ustvari ne znam ni sta vidim .. hvala za info u svakom slucaju
share it with friend or two

leone


vip-jahorina


Sone-BL


nenadbsf

Tako je kume. Fischer stigao sada sam u fullu  ;D


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

opaaa vidim da je krenulo s novom opremom za novu sezonu mislim da niste pogrjesili jer ovoliki snijeg u januaru se ne pamti vec 2sezone tako da ne zalite pravac gore i testirajte opremu  ole ole ole

nenadbsf

Ove godine puna oprema plus GoPro Cam, pa da pravimo klipove za prezentaciju. Tako se reklamira nasa Jaha ludzatobom:((

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: nenadbsf on 15 January, 2012, 00:01:09
Ove godine puna oprema plus GoPro Cam, pa da pravimo klipove za prezentaciju. Tako se reklamira nasa Jaha ludzatobom:((

eee to je prava stvar, kakav mega deki i njegova spravica  3:(  ;D na gopro-u Jahorina izgleda mnogo bolje  devil:( devil:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

nenadbsf

Mora se priznati da su Dekijeve slike vrhunske. Svaka je za Desktop, iskreno. Pozdrav za Dekija. Harison kuva puf:)

nenadbsf

Nego kakva je trenutno situacija. Napada li sta?  s:nij) s:nij) s:nij)