• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 09 January, 2012, 11:42:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BoleBl

Deki, slike su odlicne!!!! Sad otkri ljudima tajnu da se bavis fotografijom........ bar amaterski ako ne profi.  ;)
vjerujm da PS nema!
op, op, op, op.....

Mega Deki

Ha ha .Greska u koracima. Ja trenutno nisam na planini i nebavim se fotografijom. Imam i ja malko smisla poslacu par slikica od prosle...., ali MOJ COVEK je na terenu stalno i uvek dobijam sveze podatke kad vip neda...Toliko samo....
Za ostalo KRUSKA KOD VIPA....
Mega Deki

BoleBl

ehhehehe... onda ti aparat prirodno lezi u rukama!  ole  ;)
op, op, op, op.....

Mega Deki

Mega Deki

dugokontov

Mislim da smo dobili slu¾benog fotografa na forumu (;

BoleBl

Onda je definitivno do fotica!  ;) ;)
op, op, op, op.....

Mega Deki

Evo i mene...da nebude da se krijem...
Mega Deki

acixon


deki svaka ti dala,vode iz bokala, za ove slike
svaka cast!!!!!!!!
:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Mega Deki

HA HA Izgleda sluzbeno. Kad nema ko da radi. Svi sede po kafanama koliko se meni cini al dobro. Doci cu i ja naravno...
Mega Deki

Mega Deki

Epa lako je vama. JA moram sutra raditi pa vas napustam. Potrudicu se sutra da izvucem jos koju fotku a vi koji ste gore uzivajte naravno do imate u cemu..
PS> NE zaboravite naci mog prijatelja brku...
Mega Deki

DarkoN

sad vec nece biti potrebno da sutra postavim slike
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Mega Deki

Imas priliku da napravis sad neku dok spavam..
Pozz jos jednom i nemojte nocas mnogo piti treba se sutra skijati...
Mega Deki

alexa8000

 :bravo::( :bravo::(SVAKA CAST NA SLIKAMA, NEMAM RECI (OSTAO SAM BEZ TEKSTA SA VILICOM NA STOLU) . :bravo::( :bravo::(
Sve pohvale za slike (bez obzira sto su neobradjena). :bravo::( ole  pozz iz Doboja.  ole

chago


01xxx01

super fotke, svaka cast!

ja se docepala ogorjelice danas od 9 do 4 bez pauze. bilo super, pogotovo kad se razidje magla glupa - bajka! bilo je malo (malo vise poslijepodne) kamencica na standardnim mjestima, al' sve se to moze fino zaobici. napravili izlet na desnu pracu, da vidimo kako je - dobro je - pa se vratili gore na sunce ponovo. napravili izlet na poljice da vidimo kako je i tamo - dobro, ali guzva - pa se opet fino vratili. sve u svemu - super dan.

nikog nigdje nisam vidjela - dje te svi bili, priznajte!