• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 09 January, 2012, 11:42:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Nichifor

Quote from: HeAd on 09 January, 2012, 17:27:56
problem staze je sto ratraci moraju da izadju u 16h i da se ne gase do ujutru...a za to na jahorini nemaju sredstava t.j. goriva...i jbg zato je kako je tako je...u pravu si otpore za donji dio ogorjelice...gledam i na praci ono sto oni topovi pokriju to je 4 metara od topa sve drugo je isto ostalo...po meni bi bilo bolje da su stavili one velike topove, ne zirafe ili zirafe i sjedne i s druge strane...ovako samo malo zaprde ispred i to je to...ili je fazon da se pritisak ne moze nabiti ili sto je malo jezero ili sto.....nesto ebeno hvali...za desetak dana idem u Austriju da provjerim da li tamo ima kamenja  ;D

nisam shvatio ko je koga pohvalio, ili tek treba da pohvali  anan

otrov

nije hvalio nego nema :) kako si bratac ? ides li gdje kod nas skijati? nabavio sam onu rakiju :)
share it with friend or two


vanja.t



otrov

share it with friend or two

BL


vanja.t

Quote from: otrov on 09 January, 2012, 21:58:02
to je mislio . vanja sretno :)
Hvala bice sutra detaljan izvjestaj pa da vidimo ima li kamenja ili nema  ;D ;D ;D ;D

borisBP


dale

A ovaj sneg pada i pada polako,pa æe od srede biti gore RAJ.....a onda æe da krenu slike :bravo::( :bravo::( s:nij) s:nij)


HeAd

Ko god moze nek ide gore...ja sam imao neka malo veca ocekivanja za ovu sezonu...al u pravu su neki sto kazu :"Sta se bunite, navikli smo na to" :)
Otpore bio sam gore sa drustvom...ne mora zensko biti i cura..to je samo za Mijata da sam s curom da mi ne bi dole dosao sa bacvom rakije  ideea:(...nego spremaj se ti s kljucem br.16 i makazama idemo skracivati dvosjed poljice  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

savic.86

ma mozete vi pricati "ko god poznaje jahorinu zaobidje kamenje" ili "nema ga puno, ovo ono" ili "navikli smo..." itd ali po meni je to smijesno, jbt pa to je sramota da su oni tek prije ove sezone nesto poceli raditi po tom pitanju, ulozili tolike miline a nisu mogli kamenje pokupiti sa staze... ja gotivim jahu ali realno govoreci to je bruka da toliko godina nisu mogli rijesiti bar to kamenje, nije to toliko strasno ali bezze mi je reci bilo sta drugo nego da je kamenje na stazama za neka divlja skijalista a ne za Jahorinu.