• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 09 January, 2012, 11:42:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HeAd

da se mene pita, a ne pita  (:smijeh: ja bih onaj dvosjed na poljicama skratio do pola i milina kada je jak vjetar na vrhu i vrijeme kao ovih dana to bi bilo extra  8)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

jednostavan41

da znam - znao bi

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Quote from: HeAd on 09 January, 2012, 20:03:42
da se mene pita, a ne pita  (:smijeh: ja bih onaj dvosjed na poljicama skratio do pola i milina kada je jak vjetar na vrhu i vrijeme kao ovih dana to bi bilo extra  8)
Odlicna ideja, a nije ni mnogo skupo, ali je zato mnogo korisno!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

borisBP

Dale, nije mi cilj da se konfrontiram, samo sam pitao dali da donosim svoje skije ili da rentiram. U Austriji je sve skuplje i tamo ne mogu da idem vise od jednom na nedelju dana (prosle godine u Soldenu skipass 228E 6 dana), ove godine u martu. Razlike su velike, ali je razlika i u ceni velika. Steta je da se to kamenje ne resava. Kopaonik ima hiljadu mana ali kamenja ima relativno malo. Sto se tice kamenja puno se resilo osnezavanjem. Nema potrebe slati nekog dalje zato sto misli da nije sve savrseno. Ne zelim da dam ozbiljne pare za nove skije, zato i pitam da li cu da rentiram. A koliko necu da skijam pokazuje to sto dolazim sam u cetvrtak kolima iz Backe Palanke (oko 300km) da bih skijao bar tri dana, koliko imam vremena, a niko drugi nije zeleo da ide.

HeAd

Quote from: skiDeki on 09 January, 2012, 20:08:14
Quote from: HeAd on 09 January, 2012, 20:03:42
da se mene pita, a ne pita  (:smijeh: ja bih onaj dvosjed na poljicama skratio do pola i milina kada je jak vjetar na vrhu i vrijeme kao ovih dana to bi bilo extra  8)
Odlicna ideja, a nije ni mnogo skupo, ali je zato mnogo korisno!!

Deki nek bude upisno da je moja ideja  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Zapisano u arhiv Head- Dr za zatezanje staza i vertikalni tranzport (inzenjering)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

bang

Ja ne znam sto ste se ovoliko raspisali o kamenju, kao da ga tek sad vidite... pa to je normalno >:( >:( >:(
Ja sam skijala danas, i mogu reci da sam bas zadovoljna stazama, i snijegom, pracafenomenalna, jutros ona desna strana nigdje nikoga, mailina....jeste da je gore bila strasna magla, i da je bilo prilicno tesko preci sa ogorjelice do Poljica, ali ja sam danas prilicno dobro skijala, i ako se neko dvoumi da li da krene ili ne.... moj odgovor je definitivno DA, jer mislim da ce naredn dani biti fenomenalni, kad se magla digne, prava idila ce biti ......  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

HeAd

super znaci da je palo snijega da moze desna praca da radi jer juce je bila zatvorena bas radi toga sto nije bilo dovoljno snijega...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Sneg je pojacao i magla se pridigla ole
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

e ljudi sto se tog kamenja tice nije upste tako strasno. onaj ko zna jahorinu zna i na kojim mjestima je kamenje oni koji nepoznaju jahorinu nek gledaju malo u staze dok se penju sestosjedom i sve ce vidjeti.
zbog loseg vremena nisam ovih dana nisam isao gore ali cetvrtak je dan da se prasi po stazama sa nasim mijatom.  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

bang

i ja sam cetvrtak uzela slobodan ...... nema fule


otrov

share it with friend or two

md

Èetiri stranice postova a ni jedne jedine slike!?!?!?!
:o :o :o :o :o :o :o :o
NEOPROSTIVO!!!
Zam da je magla ali ipak....
"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"