• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 09 January, 2012, 11:42:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

dale

A kod mene uvek dobroga,tj.odliènog makedonskog Vranca,pa nek' ide ¾ivot.....

skiDeki

Bice nam potrebno oboje jer za vikend najavljuju debele minuse :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

pravi minus se desio u ponedeljak...ono je bila ludnica mislim da je na vrhu bilo 25 u minusu...udjem u auto i kako sam razgrnuo snijeg ruka mi mokra bila otresem ruku odmah kao u crtanim filmovima napravise se kapljice leda...ludnica  :o
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


skiDeki

Skijao sam ja i po gorim minusima, sve mi se ledenice na bradu hvatale, a jednom mi je lice bilo okovano ledom, ali sve su to cari zimskih sportova, bolje i to nego juzina ludzatobom:((

Kerozin resava sve probleme regge
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


segi


dale

U mene,jednom kad sam se vratio sa staze ¾ena kad je videla na vratima odma' poèela da plaèe....
Mogo sam led sa jakne èekiæem skidati (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

P.S. ...a,moj klinac ka¾e:"Mama ,vidi tata ledenko!"

segi

Quote from: dale on 22 January, 2012, 22:46:48
U mene,jednom kad sam se vratio sa staze ¾ena kad je videla na vratima odma' poèela da plaèe....
Mogo sam led sa jakne èekiæem skidati (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Kod mene stalno place i govori kud si se vratio nesreco  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

borisBP


Nichifor

jebiga, nema me 10 dana i odma` 40 stranica. ne mogu da èitam, nadam se da vam je fino i da ima snijega. hede, ima l metar regge

BOJAN-BG

bice za koji dan,a idi u temu vip parti pa gledaj da budes na jahorini u tom terminu

BOJAN-BG

sta je sa vizirima za korpe na ogorjelici dal je montirano sta

brera


skiDeki

Veliki pozdrav za Simona, i da se sto pre vrati koliko je to moguce u normalan zivot, napred Simone!!! :bravo::( :bravo::(

EDIT: Jahorina ce po prognozama od sutra imati snega preko 1m hug:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...