• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 09 January, 2012, 11:42:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Mega Deki

MArko, nemozes promasiti. Hvatas tablu za Sarajevo, a onda za PALE pa JAHORINU gde te ceka dobra kruska i sneg... z:s) z:s)
Mega Deki



acixon

sad stigao kuci sa JA
toliko je bilo hladno da mi se kaciga zaledila za kosu   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
ali opet je vrijedilo

segi

Quote from: zoxbl5 on 15 January, 2012, 19:23:34
Quote from: segi on 15 January, 2012, 18:14:37
Imam neke hercegovacke loze, 46% u narodu poznata kao antifriz,pa ako zafali da ugrijemo Banjalucanke  ;D


DA NISI MATERETI SA LAUSAAA??????
Nisam kralju sa Lausa,iz Istocnog Sarajeva sam!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


MarijaBB

Bilo je to ubitacnih 3 dana. Ljudi, pazite na kamikaze po stazama. Ja sam juce platila dobrano. Lik me pokupio a ni okrenuo se nije. Istegnuce vrata i donjih ledja... To je epilog, i  povrede koje emiam.

gogo6309

ima li redara koji hvataju kamikaze?

ika87

Quote from: gogo6309 on 16 January, 2012, 10:04:20
ima li redara koji hvataju kamikaze?


LJUDI TOM BAHATOM PONASANJU NEMA KRAJA ,NEKO BI TREBAO TU NESTO DA PREDUZME!  >:( >:(

kron1010

Tih mi je manijaka na stazi pun ........

Mega Deki

Da upravu ste, ALI KOGA JE TO BRIGA... Dok neko nedaj boze ne.... pa ce onda biti pa ovo , pa ono. Takve treba naci na stazi i ...... pa da nauci lepo skijati...

Usput kakvo je stanje gore. Ski info neredi...
Mega Deki

segi

Tomba na Jahorini,cuvajte se svi  (:smijeh:

borisBP

Ponedeljak, biæe manja gu¾va....manje manijaka na stazama.... (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

borisBP

Po prognozi cela nedelja sigurno dobra za skijanje.... :bravo::( :bravo::( :bravo::(