• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 09 January, 2012, 11:42:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Monstrumko

Ako bude duvalao ko danas, bice svega hladnog ne samo bradavica... s:vje) ;D

segi

Quote from: DarkoN on 15 January, 2012, 17:16:04
Quote from: HeAd on 15 January, 2012, 17:02:31
izbor za mis jahorine organizujemo u termagu pa ima njih 20 iz banja luke ;)
treba li ti pojacanje?
E to mene i komse kao pojacanje  ;D

segi

Moramo tim Banjalucankama napraviti Gospodsku ulicu  ;D

DarkoN

Head se ne javlja, izgleda da mu ne treba pojacanje.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

segi

Quote from: HeAd on 15 January, 2012, 17:29:28
sutra u podne na vrhu slikanje u toplesima...za album hladna bradavica ;) pa ko moze nek naleti ;)
valja to poslije odlediti  ;D

segi

Quote from: DarkoN on 15 January, 2012, 18:11:40
Head se ne javlja, izgleda da mu ne treba pojacanje.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
©krtica  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

segi

Imam neke hercegovacke loze, 46% u narodu poznata kao antifriz,pa ako zafali da ugrijemo Banjalucanke  ;D

segi


burkezg

Pozdrav svima, nakon poduze pauze evo me opet na Jahorini. Maloprije smo dosli i moram reci da je prelijepo vidjeti koliko ima snijega i jedva cekam sutra da skijam. Trenutno veceram i pijem krusku u winteru i razmisljam gdje poslije. Ne znam vise i
a li gdje kakva akcija pa me slobodno uputite ;)

hvala i pozdrav svima

HeAd

uh...prava zima je vani, jahorina danas prepuna...najeli se napili malo odmaramo do vecerasnje zabave;)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

zoxbl5

Quote from: segi on 15 January, 2012, 18:14:37
Imam neke hercegovacke loze, 46% u narodu poznata kao antifriz,pa ako zafali da ugrijemo Banjalucanke  ;D


DA NISI MATERETI SA LAUSAAA??????

Bracanin

Prvi dan skijanja dobro prosao. Je bilo na vrhu malo gadno,puhalo. Slika nemam ,nije bilo vrimena....

nadjaluka

Pozdrav svima,

U februaru dolazimo s familijom na skijanje na Jahorinu. Dolazimo iz sloveniji i to prvi put. Pa vas molim da mi neko objasni koji je najbolji put za dolazak na Jahorinu iz Slovenije?
Hvala na odgovoru

Pozdrav Marko

Goga Mostar


bang

danas extra, fantasticno skijanje ..... praca prva liga..... jeste da je bilo hladno i da sam se smrzla, ali vrijedilo je .... poslije toliko vremena raj za skijanje!!!!