• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 09 January, 2012, 11:42:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

Mega Deki

Sad vam je malo i slika i nisu dobre. Strasno. A ja mislio da putim jos neku al sad nevredi...
Mozda kad budem dosao gore .... ako ostane sta snega do kraja februara. Za sad mi lici da hoce, samo vipe metar neradi dobro. 70 cm je malo za ono sto ima.

pozdradv svima...
Mega Deki

Bubica Bg


vip-jahorina

samo kratko, kao sto sam najavio 17/18.2. je festa na Jahorini. Ocekujemo da se skupimo u pristojnom broju. stalni forumasi znaju kakva je procedura, a za nove clanove - mislim da ce mijat najaviti temu, pa tamo o tome da pricamo.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: vip-jahorina on 15 January, 2012, 13:02:31
samo kratko, kao sto sam najavio 17/18.2. je festa na Jahorini. Ocekujemo da se skupimo u pristojnom broju. stalni forumasi znaju kakva je procedura, a za nove clanove - mislim da ce mijat najaviti temu, pa tamo o tome da pricamo.

Temu je mijat vec najavio i razgovori su u toku svi gosti jahorine, pogotovo èlanovi foruma su dobro dosli samo da nas bude u sto vecem broju i najvaznije da se upoznamo  ole ole
AJMO PRIJAVITE SE
http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=1288.new#new

igor206

taman bi u vrijeme derneka trebao biti gore   :bravo::( , a Ivica upravo pobijedio i u Wengenu  ole

clash

Dernek na Jahi  ;D zvuci odlièno , nadam se da cu uspjeti doci . Pozz svim forumasima i znajte da bez vas dobar dio dana ne bih znao sta da radim  ;D ;D

HeAd

poz sa snjezne jahorine ;) izgleda extra...sutra cemo probati stazu...sad je varijanta ustipci i rostilj party ;)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Prvo izmeri visinu snega (ima li ga metar, ako ne onda nema skijanja za tebe) pa u tehnicku bazu da objasnis ovima kako se tabaju staze, e tek onda u kafance mozes (:smijeh:

Sreatno druze!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

otrov

u Head je na jahorini sta ce mjeriti? Odma znas da ga ima metar
share it with friend or two

brera


Bubica Bg


lola

ufffffff krasno,lipe slike!!!!izgleda predobro...jedva èekam juhuu

skiDeki

Slike su odlicne i hvala :bravo::( :bravo::(

Ne bi bilo lose svaki dan posle skijanja okaciti koju, jer to je stvarno stanje na Jahorini!!!

Lola, kad ono dolazis?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Bubica Bg


Bubica Bg