• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 09 January, 2012, 11:42:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Mega Deki

Mega Deki

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: Mega Deki on 14 January, 2012, 14:31:21
Lepo osmisljeno... Svaka cast...

da mi je jos HD ko taj tvoj pfff  ideea:( hvala :D

skiDeki

Da li je moguce da posle jucerasnjih padavina na ski infu i dalje pise samo 70 cm :o
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Mega Deki

E imenjace i ja se pitam. A moj brka preko pojasa upao u sneg na stazi. PA ti vidi koliko ga ima. Neznam ni ja pravu merku al se skijaaaaaaaa.
PS> Brka napustio planinu. Kruska vise ne vazi. Zao mi je...
Mega Deki

otrov

boli me glava od brke .. jel bio ko danas gore ?
share it with friend or two

Bracanin


alexa8000

E ljudi i ja se vratih sa jahorine, danas je bilo (barem meni) super. do podne idealno mada je posle nagrnula rulja i staze se malo p.....le, ali sve u svemu ok. evo koja slicica i od mene. pozzz

alexa8000

slike nisu profi i NISU OBRADJENE hahaaaaaaaaa.........

vip-jahorina

sutra na RTRS-u 9-11 (oko 10-10.30) u emisiji "S JAHORINE S LJUBAVLJU" malo cemo pricati o VIP Jahorini. Gost: JA  cr:)

vise o tome u temi: http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=1289.0

alexa8000



alexa8000

obzirom da sam prvi puta bio na jahi mislim da je od mene dosta za sada. nadam se skorijoj poseti ponovo. Poozzz iz Doboja

borisBP


otrov

Borise vjerujem da mislis da je Ogorjelica dvosjed ovo lijevo sa tvoje zadnje slike. Ako je tako samo da znas da je Ogorjelica daleko lijevo kad gledas iz ugla iz kojeg si slikao. To je samo i dalje Poljice dvosjed. Prosetaj malo po Jahorini, ne dozvoli da si zakovan na Poljicama. To je jako lijepa planina da bi se samo bilo na jednom dijelu
share it with friend or two

leone

kako izgleda ova godina,za razliku od zadnjih 4,bi trebala bit top.....priroda se opustila i dala pravo zimsko vrime...kod nas bura dere,zovu  minuse ovih dva tri dana.......izgleda da sam opet tu u treæi,hehe