• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 09 January, 2012, 11:42:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

01xxx01

e, da - darko, mozda sam tebe vidjela, ako si omrsavio jedno 10 kila u odnosu na fotke s proslogodisnjeg vip-partija. na ogorjelici na dnu skontah nekog kako lici na tebe, pa htjedoh da pozdravim, ali nisam bila sigurna, pa se zagledah, al' i dalje nisam bila sigurna, te odlucih da to garant nisi ti i krenuh dalje, u tom neko dijete naleti na mene i saplete me, cirkus.
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera

UUUFFFFFFFFFFFF, bièe danas SUPPPPPPPEEERRRRRR.  :bravo::( :bravo::( U¾ivajte svi, koji ste gore, jadni mi iza comp. :'(

skiDeki

Sunceeeeeeee, Mijate ubo si jos jedan dan :bravo::( :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

acixon

prelijepo jutro,nadati se dace i sutra takvo biti!!!!!!!

Natali

Hvala na divnim slikama, i svima koji ste gore U®IVAJTE (stvarno vam zavidim) jer jutro izgleda obeæavajuæe. 

serzinjo

Mega Deki, svaka èast za diven, divne slike.
Koliko vidim malo su se smanjili oni minusi na prognozi.

Mega Deki

Prognoza se menja iz minuta u minut tako da njoj nije verovati gotovo nimalo.

USPUT JELI NEKO PRONASAO BRKU....
Mega Deki

kron1010

 Brko je ko Jetty, svi znamo da je gore ali ga niko ne vidi (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE

I danas velikaa velikaaaaaaaaaaa guzva na POLJICAMA ..... sta reci kakvu poslutu porati....kome?!   ludzatobom:((




Prognoza je i dalje obecavajuca...jos ce da pada  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)




p.s.

Quote from: BoleBl on 12 January, 2012, 23:18:11
Deki, slike su odlicne!!!! Sad otkri ljudima tajnu da se bavis fotografijom........ bar amaterski ako ne profi.  ;)
vjerujm da PS nema!

[quote author=Bubica Bg link=topic=1273.msg80104#msg80104 date=1326394713
MegaDeki hoæe¹ li nam otkriti tajnu i reæi kojim je ovo aparatom slikano ... sve pohvale za slike ...
Quote

Evo cime se fotkaju ove divne fotografije... kao sto sam i rekao neki CANON je u pitanju u ovom slucaju EOS 550D :))))






segi


Mega Deki

ha ha. Bravo da nemoram da se mucim. Samo podesavanja bas i nusu takva za one prave fotke ali ok.
Jel treba jos neke slike....

PS> BRKA ZA POLA SATA IZLAZI U SETNJU PO PLANINI. PA KO GA VIDI.....
Mega Deki

segi

Quote from: Mega Deki on 13 January, 2012, 10:45:18
ha ha. Bravo da nemoram da se mucim. Samo podesavanja bas i nusu takva za one prave fotke ali ok.
Jel treba jos neke slike....

Svaka cast za slike majstore!

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Mega Deki

Mega Deki

Mega Deki

I jos malko... fotograf je krenuo u akciju...bice valjda slika... al krenuo je i u potragu za brkom .. ha ha
Mega Deki