• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 09 January, 2012, 11:42:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

DarkoN

ljudi nista od slika, crkao mi je telefon.  >:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

igor206

Pa ja se uopce ne cu uklo(piti)onda posto jedino sto ne mogu piti je rakija,iako ona connecting people  :-X

MilanP


Bubica Bg


kron1010

slike su perverzija èista.....megadeki....

Peglas

@lakiluk
A brate dobrih slika  :bravo::(

Quote from: Bubica Bg on 12 January, 2012, 21:57:10
ajoj kako je hladno  ;D koliko je samo dvosed zavejan ne pamtim da sam ih neke godine videla takve ali za sve postoji prvi put  ludzatobom:(( jedva иekam sutra ... Da li zna neko u kakvom je stanju put od granice Srbije do Jahorine? Da li je oиi№жen?
Ma sve zimske gume i ne beri brigu  ;)
...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...


MilanP

Imam jos oko 150 slika ;D Obisao sam celu Jahorinu danas al mi se neda da stavljam na net ;D
Koga interesuje nek navrati kod mene  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Filipino


Mega Deki

Mega Deki


MilanP

Evo ga sunce samo za mog prijatelja Filipina ;D


Bubica Bg

Quote from: Peglas on 12 January, 2012, 22:12:31
@lakiluk
A brate dobrih slika  :bravo::(

Quote from: Bubica Bg on 12 January, 2012, 21:57:10
ajoj kako je hladno  ;D koliko je samo dvosed zavejan ne pamtim da sam ih neke godine videla takve ali za sve postoji prvi put  ludzatobom:(( jedva иekam sutra ... Da li zna neko u kakvom je stanju put od granice Srbije do Jahorine? Da li je oиi№жen?
Ma sve zimske gume i ne beri brigu  ;)

Hvala puno!  ;D

Mega Deki

Ajde malo jos da dam mada niste zasluzili...saljem redom od danas sta imam...
Mega Deki

MilanP

eeee Deki al fazon je sto su tvoje obradjene u PS a moje ne  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Salim se naravno extra su slike. Videcu ja da dignem neki sajt da to bude samo galerija slika sa Jahorine ;D