• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 09 January, 2012, 11:42:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Mega Deki

NIKO NARAVNO. NAS TREBA J..... LEpo dodjes u 15 do  i ides na zicu a ako te nepuste onda im se naje... svega i odes na salter da trazis pare jel se nisi skijao do odredjenog vremena. Ako ni to ne vredi onda....
da nepricam mnogo....
Strasno, samo muzu muzu he he.
Mega Deki

MilanP

Au bre al ste se raspisali ;D ;D ;D.
Tema je napravljena pre 2-3 dana a vec ima skoro 300 postova ;D
Danas sam bio na Jahorini i bilo je super.
U pocetku oblacno ali kasnije kada je sunce provirilo onda je bilo kao iz snova :D.
Slike USKORO ;D

bang

cujem da je svaki dan problem sa zicama, odnosno da ih pustaju tek u 10..... sta je problem????? ideea:(

Mega Deki

Mega Deki

Mega Deki

I meni draga instruktorka (doduse tek prosle godine dobila serftifikat) , ko je vidi neka je pozdravi od mene...
Mega Deki

bang

mogu li dobiti od vipa pomoc za apartman za dvije noci, petak i subota, za dva para, please, ukoliko imate nesto slobodno..... treba mi za prijatelja HITNO!!!!

nadam se da ce sutra biti isto ovako lijepo ..... jer sam planirala skijati!!!!

borisBP


SVOXY

FLOWBOARD

vip-jahorina

sto se tice smjestaja, molim vas da se obratite na telefone koji su na sajtu jahorina.org
niti znam sta je slobodno, niti cijene. Ja samo poznajem objekte, dosta njih te vam oko toga eventualno mogu pomoci.

jos jednom:
Jahorina *** uvijek na izvoru informacija, od 9h-20h:
+ 387 65 414 413

Hrvatska:
+ 385 91 528 73 21

Srbija:
+ 381 64 117 16 01

Bubica Bg


otrov

share it with friend or two

igor206


MarijaBB

Ma mi smo na praznicima stalno.... Guzva ti je vikendom uvijek, a radnim danom manje....

igor206

kontam sa ekipom doci od cetvrtka do nedjelje,sto prije to bolje ali nisam znao da su praznici uvijek  ;D,sada samo valja pratiti prognozu i sve iskombinirati sa poslom pa doci i nadam se upoznati nekoga od ovih krasnih forumasa  hug:(

MarijaBB

Ovi ljudi s foruma, na Jahorini u opste vise ne lice na sebe, tako da sto upoznas ovde, neces i na Jahorini.
Ovde nije krivo more, vec potoci. Rakije...