• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 09 January, 2012, 11:42:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiman

Mega geki svaka èast za slike, tako su dobre da sam veæ postavio na desktop

serzinjo

Mega Deki svaka èast za slike. Predivne su...

MarijaBB

Deki, al si ga opravio, svaka ti cast :)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Evo par slika od jutros 12.01.2012 uhhh milina sinoc su ratraci odradili staze vodja mijat ih je uputio da mu malo i ispred vikendice ociste ali a onim novim ratrakom  (:smijeh: (:smijeh:
ovu od sinoc ne smijem da zaboravim jest da smo bili pod gasom ali odlicno je ispala lokacija ka putu u royal


snijega ko u prici danas ce biti i malo sunca i nije pretjerano hladno tako da pravac jahorina







Rosignol_


brera


brera

Quote from: otrov on 12 January, 2012, 10:57:08
Koji ti je to zoom i koliko je mega deki piksela kad tako dobro iz bg-a slikas jahorinu? kupio bih  regge
Vidi ti ovog vjestackog jezera kod partizana trebalo bi ga staviti u funkciju osnjezavanja  ???

Pozdrav za Mijata. Nadam se da napokon vidi skijati ako se sinoc nije najeo palinke
Haretov bazen!!!!!!! Gdje su pastrmke? ideea:( Hare i Mijat..... (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

acixon

bravo deki uljpsao si mi dan   ole ole ole

Mega Deki

HVALA, HVALA. pas rezervisi, a vidimo se u martu bar na krusku ako sam zasluzio...
Mega Deki

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

sve pohvale nebi ti bezveze stavio nick MEGA DEKI  :bravo::(

Stanje danas;
Poljice tanjir   RADI
Poljice sestosjed   RADI
Poljice BRERA lift upss mislim BABY RADI
Ogorjelica sestosjed  RADI
Ogorjelica dvosjed  RADI
Zeljo tanjir  RADI
Olimpik tanjir  RADI
Praca  RADI
Lift kod hotela Nebojse baby RADI

Snijega ko u prici staze su odlicne kamenja NEEMA ne vidi se...temperatura nekih -6, najavili su sunce pa cemo videjti hoce li moci rastjerati ovu maglu koja je trenutno na vrhu.

alexa8000

Svaka ti cast na slikama  :bravo::( :bravo::(, da nema tebe i tvojih postova (slicica) nebi ni video nista  s:nij) s:nij) s:nij) ove godine  ;D ;D ;D ;D ;D
Da sam ja u upravi sigurno bi dobio barem jedan dan dzbaka  ole , ali .... nazalost nisam  ole ole
pozzz iz Doboja za sve na forumu

Mega Deki

El vidis dokle smo dosli. Sve dzaba da radis. A kad treba da dobijes nemaaa. Mislio sam da pustim jos slika ali sad izgleda necu. Svi nesto obecavaju.  ole ole ole
Sacu da skinem i ove. he he.
Salim se naravno, uzivajte ko moze, a ja moram da radim kako bi vi uzivali..
Pozdrav Svima..
Mega Deki

alexa8000


Big_DANE

Bravisimo Deki Mega...slike su ti Mega ipo :) Jos kad bi nam rekao cime fotkas...neki CANON je u pitanju kolko vidim?! :P

Bravisimo i za Hareta podesecame na moje neke slike od prosle godine ;)

Samo da se jos smaknu ovi sivi oblaci i bice SAVRSEN UGODJAJ! :)))))))))))


HeAd

ja bih rekao da on te slike malo dotjera u photoshopu  8)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4