• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 09 January, 2012, 11:42:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Sone-BL

Kad za Atomica valja, onda valja i za Rossignol! Pozdrav svima!  s:nij)


nenadbsf

Ma jasta kume. Nego Deki i Ti dodji u Royal 22.01. da zamezimo. Onaj puniji ciko sa bijelom bradom i crvenim odijelom sam Ja. Pozadrav  :bravo::(

skiDeki

Nadam se da ci tad vec biti na Jahorini, sa ekipom sa foruma, tako da druzenje nece izostati  ole
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Kathy

Ljudi, hoce li biti neke proslave negde na Jahorini za srpsku Novu? Gledala sam ostale teme, niko nista ne pise... Dolazimo u cetvrtak :D Ja se izvinjavam sto sam van teme, al kad ste vec kod Royala... Pogresi covek  8)

01xxx01

eto mene sutra, ne's docekati da stane vjetar a i sunce bi moglo virnuti ako je vjerovati prognozi!
:bravo::(

hoce l' biti jos koga?

deki, de mi posalji mijatov broj na PP, da znam gdje da idem ujutro - PLJC ili pracu. jebo ogorjelicu i sestosjed, necu da visim, a mrzim dvosjed i onaj kameni ambis na njemu.
>:(
steta sto moram birati gdje cu, umjesto da k'o covjek obidjem za dan citavu planinu. pihhh.

skiDeki

@Sanja
PP poslat!!!

75625 poruka u 1065 tema od 3715 èlana
Najnoviji èlan: tarzo

Ako je u pitanju Tarzo iz Sa, kog na Jahorini lako mozete prepoznati po jedinstvenom imidzu zelim da mu pozelim dobrodoslicu na forum ole ole ole
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

bang

Quote from: skiDeki on 10 January, 2012, 16:26:35
Sad sam pricai sa Mijatom, on odmara posle danasnjeg skijanja uz kuvano vino...

Danas stvari stoje ovako:

Poprilicna magla i vetar pogotovo na vrhu, sneg neprestano pada, danas ga je palo oko 15 cm novog, e sad famozno kamenje...Mijat kaze da ga skoro i nema, na stazama ima dosta neutabanog snega, sto je normalno dok intezivno pada!!!

Misterija oko sestoseda ogorijelica1.... zbog velike hladnoce nesto se zaledilo na sistemu gde se korpa svlaci sa sajle, tako da je korpa bukvualno pukla, pa su sve po malo pustali sestosed dok nisu svi sisli, u medjuvremenu kvar je OTKLONJEN!!!

Topovi su sinoc prasili pun gas, jutros je jezero bilo prazno i punilo se citav dan, do  15 h je bilo puno do pola, mijat veceras ide u izvidnicu da vidi hoce li veceras pustati topove pa vam javimo!!!


Toliko od Mijata i mene ole

Svaka cast za izvjestaj!!!!! Ovako treba svaki dan

goga-24

zna li netko kad ce bar malo upeglat staze? zar ratraci uopce ne rade?

bang

Upravo mi rekose da snijeg pravo pada.....divota .......  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

DekiDeki

Quote from: goga-24 on 10 January, 2012, 20:10:24
zna li netko kad ce bar malo upeglat staze? zar ratraci uopce ne rade?

Sumnjam da æe ih peglati noæas ako bude padao.

Ali treba nam da napada! :-)
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

HeAd

sto¸b se reklo ova smijena moze komotno da se nazove mecava and magla :)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vanja.t

Ja sad sa Jahorine skijao cjeli dan prvi na sestoguzu ogorjelica ,upalili ga sa 15 min zakasnjenja.Prvih pet sest zica kao iz bajke staze svjeze ispeglane bez magle cak je i sunce pocelo da proviruje .Onda je pocela prava mecava tako da sam se spustio na pracu na kojoj sam i skijao ostatak dana,Sve u svemu staze su ok,malo kamencica na poznatim mjestima .Nadam se da ce ovi preko noci ispeglati staze posto sam i sutra gore. ;D ;D ;D ;D ;D

dale

Kad pada sneg, kako sad pada,staze se rade ujutro! austin:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 upravo su me zvali mijat i VIP Jahorina evo trenutno kako je stanje na Jahorini kako kazu MRAK  (:smijeh:
rakija je na stolu domacica islo je par pregovora hocel se ostaviti za sutra 1L ili 0.5L za mene pa kako inace domacini popustaju meni ostaje 0.5l sutra se vidimo gore i opet nas troica da dotucemo tih pola litra rakije iz Vojvodine od cega je i kakva je nisu mi rekli ali eto saznat cemo sutra kakav cu se vratiti kuci  (:smijeh: (:smijeh:
TAKODJE SVI VI NA FORUMU IMATE VEEEELIKE POZDRAVE OD MIJATA i VIP JAHORINE sad su pod malim gasom ali sad ide tura od 1L rakije tako da od njih nema javljanja do sutra u podne  (:smijeh: (:smijeh:

vanja.t

Quote from: dale on 10 January, 2012, 21:00:50
Kad pada sneg, kako sad pada,staze se rade ujutro! austin:(
Sve jedno samo da ih dobro urade. ??? ??? ??? ???