• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 09 January, 2012, 11:42:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.


otrov

Ja bih ipak da pohvalim ucinjeno po pitanju kamenja, bar sto se tice ogorjelice i to donjeg dijela. Vjerujem da je vrh teze uraditi i nadam se da ce se pokusati maksimum sljedece sezone. Skijao sam jedan dan Ogorjelicu. Malo je bilo snijega, ali nisam naletio ni na jedan kamen na dijelu gdje sam prosle godine skijao po stijenama. Znaci od mene samo pozitivno sto se toga tice. Ucinilo mi se gledajuci kamere da ratraci odradjuju bolji posao od prosle godine,ali to nije slucaj. Katastrofalni su.  Za ostalo od mene vec znate sta sam pisao. Zivili
share it with friend or two


HeAd

problem staze je sto ratraci moraju da izadju u 16h i da se ne gase do ujutru...a za to na jahorini nemaju sredstava t.j. goriva...i jbg zato je kako je tako je...u pravu si otpore za donji dio ogorjelice...gledam i na praci ono sto oni topovi pokriju to je 4 metara od topa sve drugo je isto ostalo...po meni bi bilo bolje da su stavili one velike topove, ne zirafe ili zirafe i sjedne i s druge strane...ovako samo malo zaprde ispred i to je to...ili je fazon da se pritisak ne moze nabiti ili sto je malo jezero ili sto.....nesto ebeno hvali...za desetak dana idem u Austriju da provjerim da li tamo ima kamenja  ;D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


skiDeki

Sad sam se cuo sa Mijatom i rece da nije tako strasna situacija sa kamenjem, ko je vec skijao na Jahorini zna  kriticna mesta!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

borisBP


sandro1

Slazem se sa Daletom u potpunosti. Ne znamo cijeniti ono sta imamo, pa makar to bile i staze sa kamenjem.
Ja bih dusu dao da sam sad na Jahorini, a ne mogu od posla. Pozdrav za sve forumase.

BL

Stav po kome "ako ti se ne svidja kako je na Jahorini, eto ti Austrije" funkcionise na nivou pojedinca. Jasno je da svako odlucuje sam gdje ce ici ali ljudima sa Jahorine, iz Pala, koji bi mogli dobro da zive od te planine, nece donijeti nista dobro. Nije cilj otjerati goste i biti zadovoljan sa sacicom entuzijasta. Trebalo bi valjda privuci sto vise skijasa, turista, zimi, ljeti, na Jahorinu i zaposliti sto vise ljudi. A sa pripremom staza kako se to najcesce tamo radi, nece ici. Mene jos nisu uspjeli otjerati ali nisam siguran dokle ce trajati entuzijazam. Valjda starim :(.



Mega Deki

Mega Deki


skiDeki

Ako zelite da poredite Jahorinu sa drugim ski centrima otvorite temu za to, ovde samo iskljucivo o stanju na Jahorini!!

Hvala!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...