• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 09 January, 2012, 11:42:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

nenadbsf


Sone-BL

Sitnoooooooo...22.01 smo gore. Strpi se a do tada nek padaaaaaaaaaa. z:s) z:s) z:s) z:s) z:s) z:s)
Bojim se ovih mojih skija da ne strunu na suvom u ''primacoj sobi''.  devil:( s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

vip-jahorina

ljudi, obucite se toplo, bice i do -30 na vrhu  cr:)  cr:)  cr:)

nenadbsf

Joj, sutra mazem Fischera ovogodisnjom slaninom ima da lete po praci

Sone-BL

Ma kaki minus...spremali se cijelu godinu i na more nismo isli.  ole

nenadbsf

VIPE imam Ja slanine i za meze, a rakijice za grijanja, pa se ti pridruzi da se ne smrznes austin:( austin:( austin:(

vip-jahorina


Sone-BL

Hvala VIPE, nismo mi sprcali 32 godine u zajebanciju...ostavili smo nesto za njaljepsu planinu!!!  puf:)

nenadbsf

Kume neka si im rekao. Tolike godine na Jahorini iskustvo je to. Nego Vipe u Royal pa da se zamezi, a Bogami i popije nesto, pa svi lagano u slalom ole

nenadbsf

Ove godine i malo tehnike. Lagano GoPro Cam, pa za domaceg zadatka papcima u BL 3:(

nenadbsf

Joj gotive sa Termaga. Ko ce cekati 22.01.

vip-jahorina

tema, stanje na Jahorini ....  ;)

skiDeki

Sad sam pricai sa Mijatom, on odmara posle danasnjeg skijanja uz kuvano vino...

Danas stvari stoje ovako:

Poprilicna magla i vetar pogotovo na vrhu, sneg neprestano pada, danas ga je palo oko 15 cm novog, e sad famozno kamenje...Mijat kaze da ga skoro i nema, na stazama ima dosta neutabanog snega, sto je normalno dok intezivno pada!!!

Misterija oko sestoseda ogorijelica1.... zbog velike hladnoce nesto se zaledilo na sistemu gde se korpa svlaci sa sajle, tako da je korpa bukvualno pukla, pa su sve po malo pustali sestosed dok nisu svi sisli, u medjuvremenu kvar je OTKLONJEN!!!

Topovi su sinoc prasili pun gas, jutros je jezero bilo prazno i punilo se citav dan, do  15 h je bilo puno do pola, mijat veceras ide u izvidnicu da vidi hoce li veceras pustati topove pa vam javimo!!!


Toliko od Mijata i mene ole
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

nenadbsf

Hvala na informacijam iz prve ruke. Nego kada smo kod slanine, ona moze posluziti i za tu sajlu sto steka, garantujem. Vipe ne ljuti se o stanju gore sve znam nego mi je lakse ovako da prebrodim dane do dolaska, a ti nemoj biti pegla nego naleti 22.01. na meze i gotivu, pa mozda zajedno budemo na filmu ole

DekiDeki

Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!