• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Potreban kontakt vikendice "Jahorina Apartmani"

Started by ld3d, 25 December, 2011, 12:05:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ld3d

Pozdrav svim drugarima,
Molim sve koji znaju nekog ko zna kontakt ili bilo sta vezano za vikendicu koju vlasnik oglasava na sledecem linku putem FB-a :

http://www.facebook.com/search/results.php?q=Jahorina%20Apartmani%20&init=quick&tas=0.8742115897584936#!/profile.php?id=100001940283783&sk=wall

Vlasnik se zove, cini mi se, Zeljko Bulatovic.

Bilo kakva iskustva i preporuke su veoma dobrodosli.

Kada smo vec kod smjestajnih jedinica, interesuje me i ova vikendica (za nju imam sve kontakte i to nije problem)....iskustva, preporuke, bilo sta ko je bio illi sto cuo:

http://www.jahorinavikendica.com/

Unaprijed zahvalan...
Saljem Vam svima puno pozdrava i zelja za sto vise pahulja svaki danom.........


skiDeki

Prva vikendica se nalazi na sredisnjem delu naselja sator, znaci kad se penjes odmah iza velikog parkinga se odvajas desno i spustis se nekih 70-100 met. Ona je novoizgradjena mislim da je prosle godine stavljena u funkciju. kad kreces na skijanje moras prepesaciti oko 50 metara pa onda mozes na skije a kad se vracas skijama ides do samih vrata :bravo::( Nisam boravio tamo sudeci po slikama sve je ok, a vec sam pomenuo da je sve novo. Za moj ukus nedostaje planinskog ambijenta. Nalazi se na teritoriji opstine trnovo i tu se parking naplacuje ali nije skupo.

Za drugu vikendicu ti ne mogu reci gde se nalazi jer po slici ne mogu da odredim gde se nalazi, ali mi se vise svidja unutrasnjos, mozda se jos javi neko ko je imao iskustva.

Pozdrav!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

ld3d

Hvala prijatelju na misljenju.
Odprilike sam i ja znao gdje se nalazi samo mi je muka sto nemam nikakvog kontakta za nju....broj telefona ili bilo sta.

Opet kazem ako bilo ko zna kakav info telefon neka javi.

Hvala unaprijed