• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 21 December, 2011, 23:45:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.


Nichifor


HeAd

Pita mijat koja zica radi  austin:( austin:(   vipe ustaj! Hitnu saljemo po tebe..
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

otrov

dva skijasa malo jaca! ovo je nakon stajanja pola sata u redu za 6toguz ogorjelica i penjanja od ogorjelice do royala (gdje smo htjeli sta popiti no smo poljubili vrata). Sreca pa je Mijat imao Pljosku koja nije suplja. Zna li ko kad su spustili onih 15-tak ljudi sto su sjeli na sestosjed? :) koliko dugo su visili? jesu snimali FROZEN 2 ? :)
share it with friend or two

otrov

share it with friend or two

MilanP

Svaka vam cast, platili ste pass a vise ste hodali nego li se zicom vozili ;D. Oni verovatno jos vise  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

HeAd

Mozda dogodi se cudo...tu nema pravila..tu nema pameti...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

lola

ajme jadni ljudi visili gore,strava...ovo je katastrofa >:(

Big_DANE

Quote from: lakiluk on 08 January, 2012, 00:45:28
Svaka vam cast, platili ste pass a vise ste hodali nego li se zicom vozili ;D. Oni verovatno jos vise  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:   Sta reci kakvu poslutu porati?!?!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

MilanP

Quote from: Big_DANE_Almighty on 08 January, 2012, 00:50:04
Quote from: lakiluk on 08 January, 2012, 00:45:28
Svaka vam cast, platili ste pass a vise ste hodali nego li se zicom vozili ;D. Oni verovatno jos vise  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:   Sta reci kakvu poslutu porati?!?!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Zaboravio si "KOME"  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Nichifor

Quote from: otrov on 08 January, 2012, 00:39:39

Ja sam danas autom otisao do Ogorjelice u 10:30 i rekli su za pola sata krece sa radom. Sacekao sam pola sata i nista. U 11 kupujem kartu sa planom da idem na Pracu. Pita me koliko ces karata. Kroz salu kazem dvije sa popustom jer nista ne radi i vec je 11. Uh kaze ne moze popust radice sve za pola sata karte su 27 KM. Mijat sa Poljica kroz sumu i malo penjanja dolazi na Pracu oko 12. Do 1 skijamo na Praci jer je to sve sto radi. U 1 dobijamo informaciju od lika na vrhu Prace da radi Ogorjelica. Spustamo se dole i vec je nekih 10 ljudi uhvatilo zicu a mi smo u 2. redu cekanja. Lift staje. Krusko iz kucice kaze KVAR. Pa nakon 10 min kaze bice popravljeno za pola sata. U medjuvremenu izlazi par puta smije se i govori pa mozete cekati. Poslije pola sata izlazi i kaze PUKO REMEN nece danas napraviti. Vec je 2 kad smo se popeli do Prace ponovo. Ljudi su ostali visiti na Ogorjelici i volio bih da su forumasi da kazu koju :) Eto toliko o nemari od danas

u jebote. prebio bi skije od neèija leða da sam gore

otrov

Quote from: lakiluk on 08 January, 2012, 00:45:28
Svaka vam cast, platili ste pass a vise ste hodali nego li se zicom vozili ;D. Oni verovatno jos vise  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Bolje da sam hodao nego da sam visio :) Prvo sam bio ljubomoran na one sto su visili dok sam ja stajao, ali kad su rekli da nece napraviti onda mi ih malo bilo zao :P
Nema se sta poslati . Oni niti slusaju pa ne vide niti gledaju pa ni ne cuju sta se gore desava. Samo kad se jednog dana probude a nigdje nikog na Jahorini onda neka me lupe porezom da vrate izgubljene pare i sve ce biti super
share it with friend or two

otrov

share it with friend or two

china

a valjda ce do februara napadati  :bravo::(

3d

vazno je da ima  s:nij) s:nij) s:nij) ole