• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 21 December, 2011, 23:45:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

djmiros

Gledam sad na kameri Termaga , setosed poljice jos uvek radi ideea:(
(-9)

vip-jahorina

Hristos se rodi! Mir boziji dragi prijatelji!

Danas opet oc na nivou, direktore ne znam odakle ti ideje vise za unistavanje planine.
Haveru, samo da znas, dosta ljudi voli tu nasu planinu, i jednog dana se nemoj zacuditi kad pocnjes dobijati krivicne prijave, ti i tvoji kumovi. Sanader je bio kralj.... A nije nista potpisivao. A ti si svasto nesto potpisao.

Ponovo jedna od greska, namjernih ili ne namjernih, ne zanima nas!

brera


skiDeki

Ovo je zaista sramota nevidjena >:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

zum

Haha, Branko ce ipak pokusati Jahorinu srozati!

slavonac


vanja.t

Quote from: vip-jahorina on 07 January, 2012, 17:38:07
Hristos se rodi! Mir boziji dragi prijatelji!

Danas opet oc na nivou, direktore ne znam odakle ti ideje vise za unistavanje planine.
Haveru, samo da znas, dosta ljudi voli tu nasu planinu, i jednog dana se nemoj zacuditi kad pocnjes dobijati krivicne prijave, ti i tvoji kumovi. Sanader je bio kralj.... A nije nista potpisivao. A ti si svasto nesto potpisao.

Ponovo jedna od greska, namjernih ili ne namjernih, ne zanima nas!
Daj VIPE budi malo odredjeniji sta se to desava gore?

vip-jahorina

Pogledaj oko sebe, procitaj izvjestaje danasnje od forumasa.

goga-24

forumasi, koliko ima pjesice od wintera do centra? hvalalalala!!!!!!


farefare

a ljudi rekose li bar razlog sto nisu pustili sestosjede ...ma najbolje bi bilo da ih skinu i ostave u garazi da ih snijeg nebi nedaj Boze dohvatio ...a ovo samo u bosni ima ...cirkus ...pa da li da dolazim ujutro ...zna li neko jel u pitanju kakav kvar i hoce li sutra raditi ...

Bubica Bg


vip-jahorina

Quote from: goga-24 on 07 January, 2012, 18:46:16
forumasi, koliko ima pjesice od wintera do centra? hvalalalala!!!!!!


Odgovor samo Ukratko, ovdje je tema stanje na Jahorini  cr:)
na Jahorini nemas klasicni centar. Ali najvise se desava oko Poljica, a to ti je nizbrdo 800m od Wintera.

Nerve

Haj, kolika je Jahorina planina...

Big_DANE

VAISTINU SE RODI!

Sta reci kakvu posluku porati? kome? cccc...saljem poruku onima iz OC-a koji cujiu a ne vide...koji vide a bole ih uvo....


01xxx01

i ti meni davore kazes - hajd' na skijanje?
pihhhh...

dosla bih sutra, al' ne znam jesu li se otrijeznili ovi sto danas nisu sredili staze, tj hoce li ih sutra srediti. a ja sam starija od mijata, ne znam sto njega prozivate, puknuce mi kuk ako budem pjeske po planini gore-dolje...
:-X