• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 21 December, 2011, 23:45:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Danas dok sam pio kuvanu rakiju na F. gori nazvao me Mijat i kaze, "evo upravo prolazim pored tebe i idem na Jahorinu" ;D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

GaLLa

samo neka pada  s:nij) s:nij) s:nij)    ole

borisBP

Plete li plete  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

Milina....

jednostavan41

trpaj meci trazi se sto veci

da padne  s:nij)
da znam - znao bi


01xxx01

Quote from: harison on 06 January, 2012, 14:14:34
Quote from: otrov on 06 January, 2012, 13:39:51
Mmijat lagano grabi ka ja. Head ti? Sanja hare darkon vip? Sutra? Veceras rajska vrata,rakija i badnjak
ja dolazim danas obletit cu vas pa idemo partyati jos ako mijata pusti maðarica to ce biti u fullu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Pa mene ispizdjuje taj najavljeni vjetar. Cekam da vidim dal' ce se prognoza popraviti/vjetar oslabiti - nije mi ceif ako duva k'o ludo.
:-X


otrov

Ma kakav vjetar dolazi. Vazi hare. Poz iz royala
share it with friend or two

Big_DANE

Quote from: ika87 on 06 January, 2012, 11:35:23
:o Jahorina Web Cam 6 sa pogledom iza vikendice M&M u vikend naselju Sator. :bravo::(

oPaaaaa VIPE...jel to iz vikendaje tople kamerica!? :))))  Lepo!! :)   :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Quote from: otrov on 06 January, 2012, 13:39:51
Mmijat lagano grabi ka ja. Head ti? Sanja hare darkon vip? Sutra? Veceras rajska vrata,rakija i badnjak

Srecan Badnji dan da ga u miru i blagostanju provedete....bilo bi lepo ako se stisa ovaj vetrina da se zapali taj badnjak nedje ispred Rojala il tako nesto! ;)  Ziveli!

s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje)  ole

01xxx01

Quote from: otrov on 06 January, 2012, 15:24:40
Ma kakav vjetar dolazi. Vazi hare. Poz iz royala

smoto smotani, citas li prognozu?
devil:(

otrov

Ma to je juce bilo isto pa sam se iskijao. A ja sam iz bl dosao na gale force vjetar a ti si 30 min away. Odoh sad cestom do poljica. Uh
share it with friend or two




brera

VIP-e oèisti staklo u vikendici. regge