• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 21 December, 2011, 23:45:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

jednostavan41

Quote from: Ukrasna_sijalica on 06 January, 2012, 09:09:49
Hej Hej Hej, pozdrav svima, ja sam nova ovde :) Pre svega srecna svima nova godina i sto vise snega na Jahorini a sto manje magle i vetra! :)
Kad smo vec kod snega i Jahorine, ima li skijanja danas ili je jako lose vreme?   s:vje)
dobro dosla i  ; sijala sto svecanije i cesce
;)
da znam - znao bi

Ukrasna_sijalica


Ukrasna_sijalica

Heheh, hvala Jednostavan41, i da budes sto jednostavniji  :DDD

ika87


Big_DANE

Trpa trpaaaaaaaaaaaaa.... ima li koga gore  da nam javne kolko ga napadalo? :)))))

vip-jahorina

evo me sad sa Jahorine. Npadalo je dobrih 15-20 cm snijega, mokrog, teskog. I pada i dalje, ustvari sipa :bravo::(
Predpostavljam da je dansnje skijanje za baciti, ali ako veceras urade staze, bice dobro u narednih par dana.

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

ika87

 :o Jahorina Web Cam 6 sa pogledom iza vikendice M&M u vikend naselju Sator. :bravo::(

Sone-BL


Bracanin

Ajde neka.... s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

borisBP

Pahulje k'o rode... vide se na svim kamerama... ludzatobom:((

goghie

prognoze nam idu na ruku, trebala bi ovo biti dobra sezona =)
I can go with the Flow...

Swan99

Samo da pozdravim sve forumase a specijalno sugradjanina Harison-a zbog cijih sam slika i komentara postala ovisna o ovom forumu, pa vas tako pratim iz "ilegale" preko 2 godine a clan sam negdje od Marta 2011.... Ovo je stranica sa kojom u ovom periodu godine pocinjem dan, a cesto i zavrsavam. Odlicni ste i samo nastavite istim tempom na radost svih nas koji obozavamo skijanje!  ::)

otrov

Napadao je 15 cm i dalje pada. Jak je vjetar pa za prelomnice to nije nista. Danas se forsira desna praca mada nije utabana gura se. U sustini ne bas dan za skijanje. Ovi sto dolaze sutra mogu da se opuste al bi bilo bolje da nije vjetar. Nema slika jer je magla i pada. Sutra vjerovatno ok dan. Sam da se utabaju staze i sa ih minus malo stvrdne. Zivili
share it with friend or two

otrov

Mmijat lagano grabi ka ja. Head ti? Sanja hare darkon vip? Sutra? Veceras rajska vrata,rakija i badnjak
share it with friend or two