• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 21 December, 2011, 23:45:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

Mijate ne odustaj sada u finalu  :bravo::(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vanja.t

Evo ja sam sad sa Jahorine,napravio sam par zica na praci gdje se i jedino moglo donekle normalno skijati zbog guste magle i prilicno izguljenih staza.Cijeli dan propaduje neka susnjezica koja je nadam se uvertira za pravi snijeg koga svi zeljno iscekujemo.Sve u svemu ako padne novi snijeg ovo sto sad imamo na stazama bice dobra podloga .Cjeli dan je temperatura bila u plusu dva ili tri stepena tako da su staye prilicno popustile.Mislim da ce za vkend biti idealno ako se ostvari bar pola od ovoga sto vidimo u prognozama.

bang

hoce li skoro poceti  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)...ovo neko zatisje pred buru .....

borisBP

Po svemu sudeci u sledeca 24 sata bi trebao pasti dobar sneg.... s:nij) s:nij) s:nij)


Big_DANE


mijat

mogao bi vip da se oglasi sa sne¾nim alarmom  ludzatobom:((

nenobl

drugovi skijasi jedan mali dasak nade i  ohrabrenja.. evo na  Jasni u Slovackoj citav dan pada kao lud!pada jos uvijek  i padace sutra jos ludji a mozda i prekosutra tako da trebalo bi do sad stici na Jah! ne izmjerih koliko je palo u poslednjih 12 sati ali sigurno 30ak cm! pozdrav!

HeAd

ja sam maloprije gledao neki satelitski snimak...pocelo je da se zakuhava  oko ponoci krece ole
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Charlene

Quote from: nenobl on 05 January, 2012, 19:33:28
drugovi skijasi jedan mali dasak nade i  ohrabrenja.. evo na  Jasni u Slovackoj citav dan pada kao lud!pada jos uvijek  i padace sutra jos ludji a mozda i prekosutra tako da trebalo bi do sad stici na Jah! ne izmjerih koliko je palo u poslednjih 12 sati ali sigurno 30ak cm! pozdrav!

Nazalost,to ima veze isto kao ovaj sa lanjskim snijegom. ;D


borisBP


goga-24

Kakve su lokalne ceste? Jesu potrebni lanci do wintera?
I ima li lokalnih dobrovoljaca za postavljanje lanaca ako bude potrebno  :-X

vanja.t

Quote from: goga-24 on 05 January, 2012, 20:35:52
Kakve su lokalne ceste? Jesu potrebni lanci do wintera?
I ima li lokalnih dobrovoljaca za postavljanje lanaca ako bude potrebno  :-X
Put je odlican sve je ocisceno i posuto velikim kolicinama soli,dobre zimske gume rjesavaju sve.