• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 21 December, 2011, 23:45:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

ika87


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ko dolazi oko 20-tog ne mora da brine evo prosle godine kako je bilo valjda ce biti i ove  ludzatobom:((
http://www.youtube.com/watch?v=WjlXPDMlBDI&feature=related

P.S.
Stale pa brate javni se kad budes tu?  ;D nasa grupica pita za tebe si ziv


otrov

Pozdrav iz rajskih. Nista nije palo ali nije lose koliko izgleda na kamerama. Ogorjelica ide i nema kamenja sto me bas iznenadilo. Prezivlljavanje bez novog snijega al najavicu ga veceras sat pre no pocne padati... Zivili
share it with friend or two

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: otrov on 05 January, 2012, 12:34:24
Pozdrav iz rajskih. Nista nije palo ali nije lose koliko izgleda na kamerama. Ogorjelica ide i nema kamenja sto me bas iznenadilo. Prezivlljavanje bez novog snijega al najavicu ga veceras sat pre no pocne padati... Zivili

VALJDA NIJE NI BLIZU KAO PROSLE GODINE  (:smijeh: (:smijeh: jesam te uhvatio uhh odera stazu

otrov

Neces vjerovat manje je snjega ali je mnogo lakse sici jer nema kamenja. Bolja je ona druga slika. Idem naaad na stazu
share it with friend or two

Goga Mostar


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

jednostavan41

ljudi de mi recite jesam li ja bolestan,
danas sam se logovo jedno 30-40 puta i na forum i na camere.....
kako vidim stanje...... haman cu u jalu
da znam - znao bi

DarkoN

Quote from: jednostavan41 on 05 January, 2012, 14:25:25
ljudi de mi recite jesam li ja bolestan,
danas sam se logovo jedno 30-40 puta i na forum i na camere.....
kako vidim stanje...... haman cu u jalu
nisi jos. kada upalis forum i kamere ujutru kada ustanes a ugasis kada podjes da legnes tek onda si beznadezan slucaj. do tada opusteno.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

jednostavan41

Quote from: DarkoN on 05 January, 2012, 14:30:55
Quote from: jednostavan41 on 05 January, 2012, 14:25:25
ljudi de mi recite jesam li ja bolestan,
danas sam se logovo jedno 30-40 puta i na forum i na camere.....
kako vidim stanje...... haman cu u jalu
nisi jos. kada upalis forum i kamere ujutru kada ustanes a ugasis kada podjes da legnes tek onda si beznadezan slucaj. do tada opusteno.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

ma nisam smio da se odajem, ustajo sam sinoc u 2  pa opet u 4 da provjerim, a normalno je da se sa kamerama odjavljuje navecer i prijavljuje ujutro.

cesce gledam u camere nego u teletex kad cekam kakve dobre pare.
da znam - znao bi


Goga Mostar

Kakvo je ono fantomsko svjetlo na off line kameri????????? regge regge regge

HeAd

ukazala se Gospa...OC hoce da jahorina postane svetiste jedino tako mogu je napuniti tokom cijele godine  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4