• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 21 December, 2011, 23:45:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

kratko od mene ...
sinoc je palo kvalitetnog snijega, ca. 20 cm. danasnje stanje je oko 50-60cm snijega, zavisno od mjesta mjerenja.
situacija je idilicna, mislim da je samo ovakav prizor dovoljan za velicanstven docek nove godine! Sto se tice skijanja, samo sam najbolje cuo. Snijega je dovoljno po stazama, bar za sada.

Danas je Jahorina konacno se napunila, prilicno kasno, ali bolje nego ikad. Velike su guzve, zakreceno ali meni ne smeta  ;D

Opet sada je sve manje vise utihnulo i vrse se zadnje pripreme za docek nove.

Dio naseg tima se odlucio veceras za club Mecavu gdje ce biti muzika uzivo (nekih desetak cigana) znaci mozete zamisliti kakva ce biti atmosfera. Ja jos ne znam gdje cu  austin:(


vip-jahorina

uspjesno rukovodstvo = dobri radnici = vrhunske staze i sve ostalo vrhunsko
a mi imamo najbolje rukovodstvo na svijetu i naj direktora !!!



vip-jahorina



looka


BOJAN-BG

sve najbolje s
Quote from: vip-jahorina on 31 December, 2011, 19:24:32
Quote from: CrniZaharije on 31 December, 2011, 19:22:10
Quote from: vip-jahorina on 31 December, 2011, 19:12:31
uspjesno rukovodstvo = dobri radnici = vrhunske staze i sve ostalo vrhunsko
a mi imamo najbolje rukovodstvo na svijetu i naj direktora !!!

rano si poèeo da pije±  (:smijeh:

ni bure rakije nebi, nazalost nesto promjenilo

ali dva bureta bi ali samo za to vece  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

zver

SVI FRIKOVIMA POPUT MENE NA FORUMU ZELIM: SKIJE NA STAZI BEZ KAMENJA, SA UKLJUCENIM TOPOVIMA I SREÐENOM INFRASTRUKTUROM, DOBRE KO I DOSAD U©TIPKE U RAJSKOJ, CURE BEZ ZAMJERKI I ®ENE BEZ KOMPROMISA!!! HEHEHE ZNAM DA JE NEMOGUÈE ALI IPAK EKIPOOOO, JEBE© STARU SREEEETNA NOVAAAAAAA!!! AJMOOOOOO regge (:smijeh: ludzatobom:(( z:s) l:k) s:nij) s:vje) anan

svesifre


bang

Opustite se ljudi veceras, i uzivajte...a sutra na skije lagano, kazu zice od 9 rade..... Svima zelim srecnu i uspjesnu novu godinu ......

DarkoN

Quote from: zver on 31 December, 2011, 20:26:33
SVI FRIKOVIMA POPUT MENE NA FORUMU ZELIM: SKIJE NA STAZI BEZ KAMENJA, SA UKLJUCENIM TOPOVIMA I SREÐENOM INFRASTRUKTUROM, DOBRE KO I DOSAD U©TIPKE U RAJSKOJ, CURE BEZ ZAMJERKI I ®ENE BEZ KOMPROMISA!!! HEHEHE ZNAM DA JE NEMOGUÈE ALI IPAK EKIPOOOO, JEBE© STARU SREEEETNA NOVAAAAAAA!!! AJMOOOOOO regge (:smijeh: ludzatobom:(( z:s) l:k) s:nij) s:vje) anan

potpisujem i pridruzujem se zeljama.

SRECNA NOVA 2012. GODINA!!!!
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

sina


svesifre