• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 21 December, 2011, 23:45:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

malta

izgleda da ce snijeg i u petak,sjajno
nakon mislim 3god prva nova godina sa snijegom

clash

Daj Boze da ga jos padne , ja sam se spakovao i veceras krecem iz Bihaca. Pozz vam svima , vidimo se gore  s:nij) s:nij) s:nij)

jaksa

Staze su dobre....ja bi preporucio ako ste za skijanje da dodjete ranije,dobro bude pravo do 13 casova...

Evo i neke slicice... ;D ;D










BOJAN-BG

staze izgledaju ko da ima metar snega

Milos CTS

Izgleda da su naucili da peglaju staze sa novim Ratracima  :bravo::(

BoleBl

Ako ovakvo stanje uporedimo sa onim u zadnje 2-3 god. na cemu smo sve skijali, ovo djeluje savrseno!  ole ole ole ole ole ole ole
op, op, op, op.....

FreakBL

Ma svejedno ja dolazim sa bordom od sezone 2004/2005.  ludzatobom:((
Volim snijeg pa makar i na razglednici.

jaksa

Staze su dosta dobre s`obzirom na kolicinu snijega....
Najavljuje se snijeg petak-subota,taman za novu godinu,napokon skijanje za novu ole ole

bang

Je li to svi skijate pa niko ne pise.....

bang

Kvari se vrijeme..... s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

MilanP

Da skijam al u Sarajevu na ledu!
Moram jos 2 dana da cekam zbog je*ene skole.
Vidimo se gore u subotu!!
Pozz za sve!

chago

stazr izgledaju odlièno na slikama!!! :bravo::(

vranex

Sad sam se spustio sa Jahe..skijao sam u nedelju i danas.Iskreno ocekivao sam da je gore sa obzirom da je padalo prije 7 dana, ali izgleda da su stvarno naucili posao momci na ovim novim ratracima.Meni je cak to izgledala promasena investicija u pocetku ali staze su super i sa ovako malo snijega..jos dogodine da stave vise topova i Jahorini ce svi zaviditi.
Puno je uredjenije u odnosu na proslu godinu, jos ima koji kamen tu i tamo, posebno na dnu Prace i na stazi sto od Rajskih Vrata vodi do sestosjeda na ogorjelicu, ali sve u svemu sam zadovoljan i ne kajem se sto sam uzeo sezonski kao sto sam kukao prosle godine.
Jos na Poljicama nisu smislili kako da omoguce da se spustamo lijevom stazom bez da skidamo bord i klanfamo uzbrdo, pogotovu kad jos nije dobro napadalo pa van staze vreba kamen ispod snijega.
Opet cu gore 2gog januara, a do tada cu visiti na forumu i kamerama kao i obicno, ovo je postala prava ovisnost :D

Pozdrav svima i Sretna Nova

Ghost Taz

Quote from: lakiluk on 28 December, 2011, 13:33:30
Da skijam al u Sarajevu na ledu!
Moram jos 2 dana da cekam zbog je*ene skole.
Vidimo se gore u subotu!!
Pozz za sve!


ahahahhahah imamo isti problem ali subota , Jahorino spremaj see :D hug:(

goga-24

mozete li mi objasniti tocan put kako doci skijama od wintera do staze? i nazad....nekim primjerenim putem djetetu od 10 godina... (4 godine skijanja).....tnx