• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 21 December, 2011, 23:45:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

MilanP


farefare

a fakat danas je padala naka ledena kisa neznam ni sta je ono bilo brile zaledile ...a kad ih skines led ti udara u oci i po licu ...drama prava ...

bang

DA DOLAZE NEKI SA JUGOM 45 U UTORAK

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


sirovina

pozzz!posto sam novi clan red je i ja nesto da napisem  ;D,pratim redovno forum i skoro svaki dan navratim da pokupim nove informacije o Jahorini i sasvim ste ok  :bravo::( !ovaj vikend sam proveo gore na skijanju i razocaran sam posjetom ,posle onolikog radovanju zbog snijega i pocetka ski sezone ocekivao sam vise ali sam se zeznuo  ;) nadam se da ce biti bolje jer je Jahorina prelepa i treba uzivati  u njoj !

01xxx01

Quote from: CrniZaharije on 25 December, 2011, 21:29:41
Ne pada al je toliko poledilo da sam pola sata skidao led sa auta . Isao do staze korica se uhvatila ali ratraci nisu prosli. Mozda stvarno ne rade sutra. Nisu svjesni kakav je ludjak na jahorini. Ne igrati se gloovom svojom. Imam osjecaj da ce sutrasnje skijanje nadmasiti prethodna dva dana. Od utorka jugo

eto mene sutra!  :bravo::( :bravo::( :bravo::( zaharije, u cemu si, da te zaustavim ako te gdje skontam?

ko jos ide? hare, ima l' tebe?

nenobl

e 'ebi ga sad.. da se bas razocaras... i nije!!! ... ima zamjerki ali nije za razocarenje! subota je bila idilicna! exrta skijanje, extra snijeg (s obzirom koliko ga ima). danas vec lose... staze nisu obiljezene, znaci u maglu pa u p.m.! a na stranu lose vrijeme na koje ne mozemo uticati!  plus.. cijena ski passa koja je trebala biti jeftinija s obzirom koliko zica i staza radi... ali o tom po tom.. neka o tome razmislja upravni menadzment OC. isto tako provedoh vikend gore.. subota je izvukla sve!

Nichifor

Quote from: 01xxx01 on 25 December, 2011, 23:29:07
Quote from: CrniZaharije on 25 December, 2011, 21:29:41
Ne pada al je toliko poledilo da sam pola sata skidao led sa auta . Isao do staze korica se uhvatila ali ratraci nisu prosli. Mozda stvarno ne rade sutra. Nisu svjesni kakav je ludjak na jahorini. Ne igrati se gloovom svojom. Imam osjecaj da ce sutrasnje skijanje nadmasiti prethodna dva dana. Od utorka jugo

eto mene sutra!  :bravo::( :bravo::( :bravo::( zaharije, u cemu si, da te zaustavim ako te gdje skontam?

ko jos ide? hare, ima l' tebe?

uglavnom jakna, hlaèe, kapa, brile  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Nichifor

Quote from: 01xxx01 on 25 December, 2011, 23:29:07
Quote from: CrniZaharije on 25 December, 2011, 21:29:41
Ne pada al je toliko poledilo da sam pola sata skidao led sa auta . Isao do staze korica se uhvatila ali ratraci nisu prosli. Mozda stvarno ne rade sutra. Nisu svjesni kakav je ludjak na jahorini. Ne igrati se gloovom svojom. Imam osjecaj da ce sutrasnje skijanje nadmasiti prethodna dva dana. Od utorka jugo

eto mene sutra!  :bravo::( :bravo::( :bravo::( zaharije, u cemu si, da te zaustavim ako te gdje skontam?

ko jos ide? hare, ima l' tebe?

pp

FreakBL

Hvala vam na informacijama i slikama ljudi. Uvijek me uspijete oraspoloziti i uciniti mi jutro u kancelariji podnosljivijim.  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Volim snijeg pa makar i na razglednici.

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

SVOXY

FLOWBOARD

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: sirovina on 25 December, 2011, 22:35:15
pozzz!posto sam novi clan red je i ja nesto da napisem  ;D,pratim redovno forum i skoro svaki dan navratim da pokupim nove informacije o Jahorini i sasvim ste ok  :bravo::( !ovaj vikend sam proveo gore na skijanju i razocaran sam posjetom ,posle onolikog radovanju zbog snijega i pocetka ski sezone ocekivao sam vise ali sam se zeznuo  ;) nadam se da ce biti bolje jer je Jahorina prelepa i treba uzivati  u njoj !

ici ili ne ici pitanje je sad  (:smijeh: ma dobro dosao ti nama bit ce snijega i ludovanja na jahorini.. ovo ti je tek ispucavanje da malo zagrijes skije  :bravo::( :bravo::(

Nichifor

Prvi na stazi ali ne lezi vraze. Dzaba sto sam ja platio od 9 do 12 kad su poceli sestosjede da ciste u 9. Dakle zaustavljanje kod svakog i ciscenje. Nece krenutido 10. Sve skrsiti u igle. Ne treba nama nista.