• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 21 December, 2011, 23:45:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG


HeAd

jbg...ko je ocekivao da ce ga danas pasti 30 centi jos...glupi prognosticari rekli 4centa  3:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

niko

   SRETAN BO®IÆ SVIM FORUMA©IMA KOJI SLAVE !!!  PUNO SREÆE I  s:nij) s:nij) s:nij)

DarkoN

sretan bozic svima koji slave.

samo neka sipa, po prognozi sam u utorak gore.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

jednostavan41

citao sam i pratio forum kao gost redovno cisto radi informisanja al sam odusevljen kolko pozitivne energije ima ovde,i da nema glupog prepucavanja nezelim ni da napisem tu rijec, registrovao sam se bez oklijevanja da pozelim svima puno zdravlja prije svega,snijega i sigurnih spustova.
sretan danasnji blagdan svim koi ga slave.
pokajah se sto nisam jutros kreno a sad kontam vec mi je kasno imam od tuzle jedno 3 sata do gore il...... mozda i nije kasno
da znam - znao bi


HeAd

Quote from: jednostavan41 on 25 December, 2011, 11:03:55
citao sam i pratio forum kao gost redovno cisto radi informisanja al sam odusevljen kolko pozitivne energije ima ovde,i da nema glupog prepucavanja nezelim ni da napisem tu rijec, registrovao sam se bez oklijevanja da pozelim svima puno zdravlja prije svega,snijega i sigurnih spustova.
sretan danasnji blagdan svim koi ga slave.
pokajah se sto nisam jutros kreno a sad kontam vec mi je kasno imam od tuzle jedno 3 sata do gore il...... mozda i nije kasno

Bravo sve si dobro rekao! Uzivaj na Jahorini i na naravno na forumu  :bravo::(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

ld3d

Drugari,
Znate li da li ce zice raditi za 01.01.2012? Ipak je praznik....

Pozdrav

skiDeki

Quote from: jednostavan41 on 25 December, 2011, 11:03:55
citao sam i pratio forum kao gost redovno cisto radi informisanja al sam odusevljen kolko pozitivne energije ima ovde,i da nema glupog prepucavanja nezelim ni da napisem tu rijec, registrovao sam se bez oklijevanja da pozelim svima puno zdravlja prije svega,snijega i sigurnih spustova.
sretan danasnji blagdan svim koi ga slave.
pokajah se sto nisam jutros kreno a sad kontam vec mi je kasno imam od tuzle jedno 3 sata do gore il...... mozda i nije kasno
Dobrodosao u zajednicu ole ole

Quote from: BOJAN-BG on 25 December, 2011, 10:39:07
deki me izradio za ovaj vikend
Mojne tako Boki, odmah sam ti rekao da ne mogu ovaj vikend... I meni je zao, ali sta da se radi :'(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Quote from: skiDeki on 25 December, 2011, 12:17:02
Quote from: jednostavan41 on 25 December, 2011, 11:03:55
citao sam i pratio forum kao gost redovno cisto radi informisanja al sam odusevljen kolko pozitivne energije ima ovde,i da nema glupog prepucavanja nezelim ni da napisem tu rijec, registrovao sam se bez oklijevanja da pozelim svima puno zdravlja prije svega,snijega i sigurnih spustova.
sretan danasnji blagdan svim koi ga slave.
pokajah se sto nisam jutros kreno a sad kontam vec mi je kasno imam od tuzle jedno 3 sata do gore il...... mozda i nije kasno
Dobrodosao u zajednicu ole ole

Quote from: BOJAN-BG on 25 December, 2011, 10:39:07
deki me izradio za ovaj vikend
Mojne tako Boki, odmah sam ti rekao da ne mogu ovaj vikend... I meni je zao, ali sta da se radi :'(

bice dana deki no problem ima jos tri meseca skijanja

skiDeki

Ja bi mogao tamo iza pravoslavnog bozica ali ti tad ides u tri kotline, ovaj doline (:smijeh:

Napravicemo nesto kad se vratis austin:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

al se spustila magla nista se nevidi,da nije zaharije zagrlio neku bukvu nema ga da se javi  (:smijeh:

skiDeki

Bas je magla, nista se ne vidi jbt, ne brini za zaharije nije zagrlio bukvu, ali mu zato stuP nije promakao (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

otrov

sretan bozic svima koji slave ... zaharije danas ce te voci ratrakom po stazi zbog magle .... ako pukne sajla ne zaboravite otici popiti jednu rakijicu prvo
head neka n
share it with friend or two