• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 21 December, 2011, 23:45:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Nichifor

rekao sam ranije kakvo je stanje. pored leda praèa je kamenjar. ostalo....



Nichifor

izvini vipe, ostale su ti fotke u sjeni  regge

Nichifor

Quote from: otrov on 24 December, 2011, 14:40:58
Quote from: CrniZaharije on 24 December, 2011, 12:01:07
Praca za izginuti. Led. Ostalo se moze podvesti pod dobro skijanje. Fotke veceras. E moj otrove sta propusti. Aj sto propust alcovjek mi ne dade broj xxxxxx11111 :-) mozda ceka jos na skenderiji.
ma sta sam propustio nema ni pola metra snijega :) sta sam ti rekao za head-a :) zaboravi ti rec da ni drugi veslac nece ici tak da znas da nije cekala.. nadam se da ti nisi nju cekao (ne cuh telefon jutros) .. procitao sam tvoj PP 10 puta i procitacu jos koji put dok ne postavis neke slike od danas .. eto uzivaj za sve nas
Cekao do 11.30 ispred koloseuma i kontam nece ona sigurno doci.  (:smijeh:
Isao sam novom cestom i klepi me radar kod aerodroma, mamu mu jebem 100 sam isao. Koliko je tamo? 60?

DarkoN

Quote from: CrniZaharije on 24 December, 2011, 16:37:55
Quote from: otrov on 24 December, 2011, 14:40:58
Quote from: CrniZaharije on 24 December, 2011, 12:01:07
Praca za izginuti. Led. Ostalo se moze podvesti pod dobro skijanje. Fotke veceras. E moj otrove sta propusti. Aj sto propust alcovjek mi ne dade broj xxxxxx11111 :-) mozda ceka jos na skenderiji.
ma sta sam propustio nema ni pola metra snijega :) sta sam ti rekao za head-a :) zaboravi ti rec da ni drugi veslac nece ici tak da znas da nije cekala.. nadam se da ti nisi nju cekao (ne cuh telefon jutros) .. procitao sam tvoj PP 10 puta i procitacu jos koji put dok ne postavis neke slike od danas .. eto uzivaj za sve nas
Cekao do 11.30 ispred koloseuma i kontam nece ona sigurno doci.  (:smijeh:
Isao sam novom cestom i klepi me radar kod aerodroma, mamu mu jebem 100 sam isao. Koliko je tamo? 60?
ogranicenje je 60. radar hvata na 71, ako nisi isapo preko 100 onda je samo novcana kazna
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

jaksa

Danas prelijep dan na jahorini,snijeg veoma kvalitetan,bilo je malo hladno ali za prave skijase to nije nikakva prepreka......

Evo neke slike pa se i uvjerite sami....slijedi i jedan video.






















BOJAN-BG

poljice izgledaju fenomenalno bez DISOLA


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma ovo je ODLICNO.. do maloprije smo kukali sto ga nema sad ga ima i to zadovoljavajuce tako da PSSSTTTT i uzivajte dok jos mozete svaka cast na slikama .. napomena nemojte se previse opustiti jos uvjek ima negdje neki skriveni kamen koji vas moze docekati  3:(  :bravo::( extra


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: jaksa on 24 December, 2011, 17:14:06
I obecani video...... ole

http://www.youtube.com/watch?v=11xaSGWxO-s&feature=youtu.be

ouuu odlican klip... ovaj dio Poljica je odlican bar iz ove perspektive prejako  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

sve za skijanje


brera