• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 21 December, 2011, 23:45:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

xen_joe


jurajliska

Predivno izgleda!!!!!! :) Jos samo da se prekrije zemlja na nekim djelovima i jos malo poravna i onda je to za 10! :) Vidimo se 7.1!!!  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

HeAd

Vrti se sesterosjed...mora da ga odmrzavaju  anan
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

looka


Filipino

Predobro izgleda,jos ako sutra nesto malo  zapada bit ce skroz OK

skiDeki

Upravo me Vip zvao sa staze da mi malo vadi mast 3:( 3:(

Kaze odlicno skijanje s' obzirom na visinu snega i da je prvi dan skijanja, u pocetku magla i slabo ljudi i onda od jednom(cesta pojava na jahi) sunce i milina, hrpa ljudi, ne moze se auto parkirati....

Ratraci kruxe po ostalim stazama, tako da je vrlo moguce da ce sutra vecina staza raditi ole
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


alexa8000

svaka cast svima koji nam postavljaju slike i video. ole ole ole ole
zavidim vam svima, hahaaaaaaa...... :'( :'( :'(

Radiohead


vip-jahorina

Kao i svake godine, svi mi forumasi odvojimo koji momenat da uslikamo, snimimo i javimo se uzivo sa planine-
- jer drugi zeljno iz kancelarija ili iz kuca cekaju nase izvjestaje i kao sto vidite, postigli smo da svi u skoro svakom momentu znamo sta se desava na jahorini. Nadam se da cemo nastaviti i dalje ovako.


Malo da sebi dodjem poslije ovog SKI-SHOKA, onda jos koji video i koja slika.

Radiohead

Vipe obecajem da cu sutra slikati :)

BL

za danasnje fotografiije i snimke - sjedi pet. To se zove biti aktuelan.

zastavnik22

Eh ovako nakon tusiranja i tanjira corbice,skijanje extra,gornji dio prace losiji od donjeg,dio pored topova zaledjen a desni dio malo vise kamencicast.Ujutro bila magla  a iza poddne sunce pa rakijica i ustipci u rajskim vratima.Olimpic bio dobar a nakon ratraka progledalo kamenje na prelomnicama.
Ja dobre kajsije u Rajskim vratima.

MilanP

Ce bit sutra skijanja jel zna neko sta ce radit od zica?

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma ko se moze utjesiti na ovakvim slikama i klipovima on je retard hvala za slike i klipove (:smijeh: prosle sezone haman citav januar je bio ovakav mozda je snijega bilo malo vise al eto par cm gore dole isto je, vazno je da skije idu... gore sam ponedjeljak (mozda i utorak) bit ce slikica i filmic kao standradno od VIP Teama ... lijep pozdrav onima koji su gore i zelim puno lijepog skijanja i rakije  ludzatobom:((