• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 21 December, 2011, 23:45:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Udobni brzi ole :bravo::(

Imao sam srecu da se zajedno sa ekipom sa foruma provozam prvog dana kad su pusteni u rad hug:(
A izgledalo je odprilike ovako

(prva zica na sestosedu)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

lijepo lijepo to su izgleda maksuz upalili samo zato sto je tu Bojan NS ... stalno je kukao kad ce ih upaliti vec ih citav dan gledam razbolit cu se  (:smijeh: (:smijeh:

hocemo na Jahorinski radio..idemo saljite muzicke zelje u KAFANI ili putem privatne poruke  :bravo::(

zastavnik22

Ja sam sutra na poljicama garant a mozda i na skocinama.

Filipino

Quote from: zastavnik22 on 22 December, 2011, 22:09:41
Ja sam sutra na poljicama garant a mozda i na skocinama.

Uzivaj i opali koju slicicu

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

vjerovatno ce neko i od nas biti tako da ako vidis auto VIP JAHORINA bacaj se da zaustavis  :bravo::( a i sto filipino kaze obavezno opali koju slikicu

MilanP

Ja idem sutra posle skole onim busom u 12 pa se vidimo gore!

mladenbg

Momci kako da stignem iz Beograda do Jahorine? anan Ima li direktna linija?

vip-jahorina

Ujutro na ski opening, ako stignem u 9 biti na stazi! Oprema je spremna, vip-mobil u startnoj poziciji
Kamera je pricvrscena za kacigu, poslije prvog kratkog filma kojeg cu lrobati odmah objaviti, snimamo cijelo vrijeme.... Youtube ceka nase snimke. Nadam se iole normalnom vremenu bez magle, inace tesko dacemo nesto snimiti.

ole


Nichifor

Quote from: vip-jahorina on 23 December, 2011, 00:04:44
Ujutro na ski opening, ako stignem u 9 biti na stazi! Oprema je spremna, vip-mobil u startnoj poziciji
Kamera je pricvrscena za kacigu, poslije prvog kratkog filma kojeg cu lrobati odmah objaviti, snimamo cijelo vrijeme.... Youtube ceka nase snimke. Nadam se iole normalnom vremenu bez magle, inace tesko dacemo nesto snimiti.

ole

èuvaj tu stazu ko oèi u glavi za nas u subotu.

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

nemogu da verujem magla na otvaranju kao i prosle godine

skiDeki

Magla je u gornjim delovima,praca je bez magle ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

borderSA


bang

Blago svima vama koji ste gore danas, nadam se da ce biti slicica veceras da uzivamo!!!!!