• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 21 December, 2011, 23:45:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

igor206


alexa8000

hvala svima na odgovorima.
moguce lako da odem i na bjelasnicu i na jahorinu. nebih da nesto propustim hahaaaaaaaaaaaa..... ole ole


Charlene

Cini mi se da gore opet pada snijeg. :-[

farefare

kakava je sad situacija na jahi ...ako ima neko gore nek posalje info ...danas je bila ludnica skijas ko niz bunar neznas ni gdje ni dokle ...hahahahah ...a praca je bilo ok ...poz

natore26

Quote from: zum on 08 January, 2012, 19:52:22
Ha ha, kaze Dzombic neki dan na tv-u: zavrsili smo proces osnjezavanja djela staza!
Da, da to je ono Da li je vjerujes meni ili svojim ocima. Topovi sluze za sada samo za ukras i reklamu, na prelomnici na ogorjelici opet kamenjar, barem bi po meni tu trebali raditi (dok se ne osigura dovoljna kolicina vode za cijelu stazu) jer je tu uvijek problem.

HeAd

sta reci ..kakvu poruku poslati...  regge...danasnje skijanje opisati sa...ziva glava...na vrhu jak vjetar, uzasan minus, magla, pomalo snijega, kamena  i leda...ima li sta gore  ;D...Jahorina nikad punija...stvarno ima dosta svijeta gdje god sam usao danas puno...napolju prava zimska idila, snijega ima dovoljno ali na stazama ne dovoljno za nevjerovati...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

GaLLa

Sve u svemu, extra je to! Prosle godine u ovo doba na Jahorini temperatura u plusu, a dole u nizinama ledeno doba  ;)
Kad vec ima snijega okolo sto ga ne nanesu na staze? Eh, treba neko i da sjedi u silnim kaficima ..

s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) paadaj !

leone

dok ovo traje idite na praèu i olimpik

BOJAN-BG

najbolje ko moze austrija i francuska na sigurnih sedam dana,a vikendom sta uhvatis na jahorinu

HeAd

po prognozi sljedeci vikend bi bio dobar...sve do tada je prtina party....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

HeAd

Uslikao sam namjerno kancelarije Olimpiskog Centra...da li neko ovdje nesto radi ??? ...vise se ni snijeg ne cisti da se bar zamazu oci da se radi....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

borisBP

Quote from: HeAd on 08 January, 2012, 20:44:16
sta reci ..kakvu poruku poslati... regge...danasnje skijanje opisati sa...ziva glava...na vrhu jak vjetar, uzasan minus, magla, pomalo snijega, kamena i leda...ima li sta gore ;D...Jahorina nikad punija...stvarno ima dosta svijeta gdje god sam usao danas puno...napolju prava zimska idila, snijega ima dovoljno ali na stazama ne dovoljno za nevjerovati...

Ne mogu da verujem da posle lepe kolièine snega fali na stazama.  :o

BOJAN-BG

sve ih treba u ovu njihovu kucicu nagurati i zapaliti