• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 21 December, 2011, 23:45:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

ma izrezali sve sto im nepase kao i breru pre neku godinu



alexa8000

ljudi moji, ja koliko vidim po ovim live cam-ma. na sve strane je magla >:( :o >:(. jel' moguce pored ovolike magle da se skija normalno i uziva u istom :'(???
i kakve su staze danas, i kakve ce da budu za vikend??? planirao sam za vikend gore ali vise nisam siguran gde tacno da idem ??? ??? ????? na jahorinu ole, na bijelasnicu ole ili negde drugo ??? ??? ??? ????? hvala

Charlene

Bijelasnica ne postoji. :P
Magla prava,nesto slicno i u Adelbodenu gdje se zovi slalom za muskarce. 8)


alexa8000


alexa8000

ok, hvala na odgovoru. onda znaci samo jahorina dolazi u obzir ole. ili da palim za austriju hahaaaa......
ali koliko cujem ni tamo nije bajno kao ni u sloveniji, mada i kod njih sada pada  s:nij) s:nij) s:nij)

goga-24

evo ovako, stanje iz prve ruke....prvi put smo na jahorini, odusevljeni smo prirodom i ljubaznoscu osoblja....prije pola sata smo prestali skijati jer je gore koma, ne vidi se prst pred nosom! pada snijeg + magla!
a da ne bi sve bilo tako jednostavno - staze nisu nigdje i nicim obiljezene....
kad se sesterosjedom poljice dode gore - na stazi ima i trave i pomalo leda...
sumnjam da je neka velika investicija postaviti na stazama znakove ia par stapova sastrane....
steta je neiskoristiti takav prirodni kapacitet!
nakon raznih skijalista po francuskoj i austriji malo sam razocarana organizacijom oko uredenja staza....
eto!
hug:(

alexa8000

Nemam komentar za takvu neodgovornost (koja se nemoze nazvati ni investicijom) >:( >:( >:( >:(
ali valjda ce da bude bolje kroz koju deceniju  ole

drm

Biæe bolje, nije tako sve crno  ole ole



vip-jahorina

Jel to neko spomenuo Austriju i Francusku? Pa znate li vi da smo mi za njih izmislili i skijanje i organizaciju? Samo se trenutno odmaramo! Mora se malo, cijelo ljeto se odradilo, pa je na redu i odmor.

Salu na stranu, tesko je skijanje danas, ne vidi se, magla je. Tu se nemoze nista, ali oznacenost je vec drugi problem. Sto se tice trave na vrhu, taj dio Jahorine se zove Gola Jahorina. S razlogom. Da imamo 5m snijega, opet gore proviruje trava.

thief