• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 21 December, 2011, 23:45:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

goga-24

jutro, zna li netko jesu li otklonoli kvar i hoce li danas biti sve u funkciji? ili ce cekati da se otopi snijeg pa onda pustiti zice? ovo nema nigdje!!!! ole

Ukrasna_sijalica

Koliko se vidi na kamerama, vec su pustili sestosed, najverovatnije zbog probe, sta ja znam, vreme je lepo, nije toliko oblacno kao juce, a sta ce sve danas raditi od zicara, to niko ne zna, pa najverovatnije ni radnici koji tamo rade... stvarno je glupo. Ja sam juce zbog lose situacije na Jahorini bila prinudjena da odem na Bjelasnici, samo da vam kazem da je tamo extra, sve zicare rade, ceka se po 3, 4 minuta da se dodje na red, staze su super, sem sto nisu utabane ali su se snowboarderi pobrinuli za to :D i nema sunca, ali je stvarno super... valjda ce doci dan kada ce i na Jahorini biti tako... smor  3:(

bang

krenuti ili ne...pitanje je sad    3:( 3:( 3:(

Mega Deki

Mega Deki

bang

Evo samo da javim s obzirom da ski info ne funkcionise, da ce Sve raditi osim Ogorjelice sestosjeda  >:(

niko


Ukrasna_sijalica

http://www.bhski.ba/stanja/74-stanje-na-jahorini/461-stanje-na-jahorini-visina-snijega-jahorina-rad-liftova-jahorina.html
Ovde pise da radi Ogorjelica sestosed... hmmm...

MilanP

Sestosed ce poceti sa radom u iducih sat vremena. To je po prici Kamce ;D, kao ima leda na korpama (ajde da im poverujemo ;D)

thief


BOJAN-BG

nema me par dana a na jahorini se svasta izdesavalo,negativno naravno  >:(

Big_DANE

Covece ovo je kao rijaliti show....svaki dan neka sranja nova....

VIP-e koliko ima snijega iza vikendice?? Po stazi? Sta je sa Ogorjelicom? Ljudi su pobenavili!???? Zasto niko nista ne javlja iz OC-a! Kakvi su to bolesnici? DOKLE VISE?!!!!

vip-jahorina

Ja sam trenutno na Jahorini. Korpe imaju problema sa snijegom, ledom  i zimom! Za ne povjerovati. Lezajevi se lede, jer naravno garaze nisu osposobljene. Jahorina i jucer i danas puna, snijega kao u prici, ali opet su odgovorni iz OC zakazali. Uz bahatost par radnika na zicama, napravi se pravi "ugodjaj" na olimpijskoj ljepotici.
Ja se zahvaljujem svim nasim gostima koji redovno dolaze na Jahorinu, sa kojima sam u proslih par dana intenzivno razgovarao, koji su ocarani Jahorinom. Izmedju ostalih smo ugostili US ambasadora te austrijskog ambasadora sa kojim sam se prekjuce dobro ispricao. Opet imamo veliki broj gostiju iz Hrv!!! Preko Nove gist vipa je bio i Ivica Olic. Ocekujemo iz Srb iduce sedmice navalu. Sad samo da ljudski faktor ne razocara....

Kathy

Srbija ce sigurno da navali :D
Ali ja prosto ne mogu da verujem sta citam, zar toliko neodgovorna uprava na olimpijskoj planini???

savic.86

ma stari moj, posjecenost planine je super kako se odgovorni odnose prema istoj.. Ovo je prava stvar, kao da sve idealno funkcionise :)