• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 21 December, 2011, 23:45:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

BL

Quote from: otrov on 04 January, 2012, 20:10:51
pocinje padati za sat  regge

objavljeno u 20:10:51
u 20:54:49 javljeno da pada
kako spooky.
nesto je u zraku.

DarkoN

ma nije jos poceo da pada, nije istekao ovaj davorov sat  devil:( devil:( devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BL

Quote from: DarkoN on 04 January, 2012, 21:01:52
ma nije jos poceo da pada, nije istekao ovaj davorov sat  devil:( devil:( devil:(

U svakom slucaju, covjeka ne treba nervirati. Ko zna kakve su mracne sile na njegovoj strani.

jednostavan41

imal sta,desaval se,padal.....

makar sikire padale
da znam - znao bi

Charlene


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BL


otrov

Jesam ga najavio. Vec 2 sata pokusavam na jambu nesto najaviti al' ne ide. Bolje sto me ide bolje sa snijegom. Bas fino pada. Moglo bi se hvatati  anan za koji sat
share it with friend or two

Bracanin


jednostavan41

pa ebote ko narkoman sam,ne vidim dobro na kamerama al cini mi se da se TESTA  zabijelila, ko  je gor nek virne na prozor i da izvjestaj da vidim hocul u subotu na jahu il..... u jalu
da znam - znao bi

Bracanin

ajmo izvjestaj.... samo da nije kisa......

jednostavan41

    za one koji nisu upoznati     jala je tuzlanska miljacka samo sto ima tri put manje vode a pet puta vise smrada
da znam - znao bi

otrov

pada ko lud pa ljudi vidi se na kameri 3 na poljicama po lampi :)
share it with friend or two

HeAd

otpore gdje si gore jel zwei javor?
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

otrov

covjece ja jos gledam hocu li kretati ili ne .. necu da skijam po kamenju.. evo stao je a nije ni drvece zabjelilo.. sto bi rekao jedan "nema bez metar snjega nista"
share it with friend or two