• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 21 December, 2011, 23:45:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera


dooki

Danas super skijanje na Jahorini staze su popustile pred kraj dana nadam se da ce ih srediti veceras. Samo i sutra da bude ovakvo vreme ovo je fantazija

DarkoN

e ovako. slika nema bas puno. nije se stiglo od skijanja. staze ujutru fantasticne, posle podne su popustile. praca ova lijeva(ili je mozda desna  (:smijeh: )  je cijeli dan bila odlicna, mjesavina prirodnog i umjetnog snijega je dobitna kombinacija.  vrijeme je bilo fantasticno. puno ljudi, sestosjedi su danas pokazali da su pare ulozene u njih pun pogodak.
e sad malo o ruznim stvarima. kamenja ima na stazama bas dosta, tako da nemam pojma sta su oni cistili. olimpik nije uradjen do vrha nego samo do pola. kada sam krenuo kuci bila je takva guzva, neko je vec o tome pisao, jer se od parkiranih auta ne moze proci. kada je policija dosla ja pitam zasto im ne pisu kazne za nepropisno parkiranje, meni policajac odgovori da nemaju pravo da im tu pisu kazne?!
e sad slike, samo su 3 ali sta je tu je:



e danas je na jahorini bio poseban dan. necete vjerovati ali na cijeloj planini nije bilo smeca uopste, pa cak ni najmanji papiric. za sve to zasluge idu ovom momku poznatijem kao KOMUNALAC.

od njega ce da bude jedan video. da li ce to da bude veceras ili sutra zavisi od rakije.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


HeAd

vidi hareta...gdje su narandzaste hlacoke  :o
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera

Quote from: HeAd on 02 January, 2012, 19:17:55
vidi hareta...gdje su narandzaste hlacoke  :o
Nema boarda, nema naranðastih....

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

auuu evo i mene nije toliko bilo alkohola kao i prosli put moralo se snimati bez treskanja mislim dan je za pfffffffffff eto sta drugo reci  (:smijeh:   slike odlicne darkon samo ona cetvrta slikica pozerska za XXX mi se nesto slabo vidi :P

P.S.
kako je na pocetku krenulo sa rakijama ni sam ne znam kakve sam filmice snimio, vidjet cemo nesto da smlatimo malo strpljenja  ideea:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

nesto od danas, nije se islo do vrha ebga nesto je usput bilo kod Slavise u M&M na Ogorjelici dobra rakija  sleep:( ... mada ima vise filmica probat cemo nesto :bravo::(
Malo sunce zeza treba mu zaprijetiti  regge









Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)




savic.86

samo da kazem par recenica iz svog ugla.... Na jahu sam stigao u petak navece, kad je padao snijeg. Subota skijanje onako, na vrhu magla i tako to. Nista posebno, bilo je snijega dovoljno, staze nisu nesto ni sredjene bile. NEDELJA- fascinatna, staze prejake, nije bilo guzve, vrijeme prelijepo, poslije jedan staze popustile. Ponedeljak isto lijepo vrijeme ali staze su na prelomnicama bile kriticne, kamenje doslo do izrazaja, nakon jedan katastrofa. Svih ovih dana su neki dijelovi nekih staza bili super ali to je malo da se neko zadovolji. Da ne volim toliko jahu moj komentar bi bio drugacije formulisan. Zakljucak: Kao sto svi znaju ali ako neko ima u dilemu, po meni, ovi u OC Jahorina izgleda da nemaju pojma o vodjenju jednog ozibljnog skijalista. Dzaba par dobrih topova i one zirafe ako icemu sluze osim da prave led i ono jezerece :)
Posto se nije moglo dobro skijati ja sam se izlezavao po planini i odmarao duh i tijelo. P.S. Nedelja je toliko dobra bila da druga dva dana baca u maglu.

otrov

Quote from: CrniZaharije on 02 January, 2012, 22:48:57
svega i svacega

nego otrove ode li ti na jahorinu.

palim u sredu do subote i vidim vec sta me ceka al ko ga j...   
share it with friend or two

3d


HeAd

otpore da¸t kazem najvjerovatnije da se vidimo gore :)...biæe metar :) mislim metar vode u jakuziju   (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4