• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 21 December, 2011, 23:45:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

mijat

vidi, vidi, vip je ¾iv  ole dobar sam sa vladikom pa sam pomislio da æe imati posla  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera

Quote from: mijat on 02 January, 2012, 13:52:06
vidi, vidi, vip je ¾iv  ole dobar sam sa vladikom pa sam pomislio da æe imati posla  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
:bravo::( :bravo::( ®iv je, ¾iv. Ali je godinu dana stariji. Neki su 1.1. slavili duplo (tu je i S) ali su se sakrivali. A kafana propada..... devil:(

brera


zburkos

Evo konacno pored kompjutera, nakon ludog doceka nove i reprize, svim forumasima zelim sretnu novu godinu i da vam se sve zelje ostvare.....:)))

vip-jahorina

ljudi, danas je ludilo na Jahorini. Apsolutno je sve zablokirano - ne od barikada nego od silnih posjetilaca i auta! Strasno puno poziva sam imao sta se desava? Samo je guzva, guzva guzva .... Od ispod osmica pa do Jahorina.. sta ce tek biti u povratku za Sarajevo  :o

brera


vip-jahorina

Ne mozemo proci danas nigdje. ludilo je na Jahorini ...smjena + praznik u Sarajevu

DarkoN

sad sam dosao sa jahorine. dan je bio extra.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Darkon, hvala na detaljnom i iscrpnom izvestaju :bravo::( :bravo::(

Ti si vec oborio proslogodisnji rekord po broju ski dana (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

I njegove fotke èista 10 ili èak 10+, mada je izgleda bilo guste magle. regge.

DJ AmmAre0n

predobro al cim sam sisao u grad osjeti se zagadjeni zrak :/ sad sam ko mahmuran
http://www.gss-sarajevo.com/

BL

Quote from: DarkoN on 02 January, 2012, 18:06:14
sad sam dosao sa jahorine. dan je bio extra.

jezgrovito, jezgrovito, nema sta. ostalo cemo da izmastamo ;).

brera

Fotke odliène, fenomenalne.  regge Stvarno za u pm  3:(

DarkoN

od vas covjek ne moze ni da jede. mozete sacekati bar malo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera