• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 21 December, 2011, 23:45:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

HeAd

dan je ko izmisljen za prasenje po stazama  ole
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

bang

bice extra danas........ jooooooooooooooooj  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: CrniZaharije on 26 December, 2011, 09:21:38
Prvi na stazi ali ne lezi vraze. Dzaba sto sam ja platio od 9 do 12 kad su poceli sestosjede da ciste u 9. Dakle zaustavljanje kod svakog i ciscenje. Nece krenutido 10. Sve skrsiti u igle. Ne treba nama nista.

jesil gore ??? dolazim u termagovu kolibu da se zagrijem pa onda na dalje treninge  (:smijeh: oko 13:00 ili 14:00 cu biti gore

acixon

blago vama koji ste gore,uzivajte u  anan

Mega Deki

Jel to danas organizovano suncanje...
Mega Deki

Aschen

Nazalost slika je ocajna (posto je bilo na brzinu), ali ovo je Everest u akciji ;D

Mega Deki

Mega Deki

Aschen


Mega Deki

Ovo lici na nasukan brod. z:s) z:s) z:s)
Mega Deki

Aschen

nazalost u tom momentu nije bilo bolje tehnologije za slikanje od ove ;D

vip-jahorina

vec su novi ratraci skoro svaki dan u akciji ... samo ih je tesko uhvatiti  (:smijeh:

Aschen

vidi se na slici koliko ih je tesko uhvatiti >:D


Nichifor

Quote from: harison on 26 December, 2011, 09:40:01
Quote from: CrniZaharije on 26 December, 2011, 09:21:38
Prvi na stazi ali ne lezi vraze. Dzaba sto sam ja platio od 9 do 12 kad su poceli sestosjede da ciste u 9. Dakle zaustavljanje kod svakog i ciscenje. Nece krenutido 10. Sve skrsiti u igle. Ne treba nama nista.

jesil gore ??? dolazim u termagovu kolibu da se zagrijem pa onda na dalje treninge  (:smijeh: oko 13:00 ili 14:00 cu biti gore

e bio do 12 pa morao na posao. veèeras opet gore i sutra opet na posao. ne znam ni hoæu li sutra neku ¾icu uhvatiti. skijanje danas idealno. ako ne vjerujete meni pitajte xxxxx111110000 :-)

brera

Ufff, opet je bilo poziranja.  (:smijeh: Jel opet promjenila kombinezon? Koliko puta? (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: