• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 21 December, 2011, 23:45:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

brera


skiDeki

Brera, ne mozes ti pobeci od Hareta, prati svaki tvoj pokret (:smijeh:
Slika ti je odlicna samo promeni ram za naocare (:smijeh: (:smijeh: austin:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


brera


MilanP

brera sto jest jest extra si se uklopio u ulogu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

P.S Sala!

brera


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Deni


BOJAN-BG

e hare najaci si ali ce te stici brera kad tad,a sto se tice staza danas su izgledale mnogo bolje nego juce

brera

Quote from: BOJAN-BG on 25 December, 2011, 19:25:43
e hare najaci si ali ce te stici brera kad tad,a sto se tice staza danas su izgledale mnogo bolje nego juce
:bravo::( :bravo::( (:smijeh: (:smijeh: Samo da mi doðe u ©tinjan - Pulu. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

goga-24

sad kad je konaèno otvorena sezona, zna li netko radi li skijaliste i tijekom tjedna ili samo vikendom? hvala!

MilanP

Naravno da skijaliste radi tokom cele nedelje ne samo vikendom!

brera

Imam osjeèaj, u kostima, Heade zar i ti, da ponovo pada snijeg??  ideea:( Crni provjeri i ka¾i Zahariji da nam javi. regge

farefare

 s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) ...al je i magla da valja ...hihihhh

Nichifor

Ne pada al je toliko poledilo da sam pola sata skidao led sa auta . Isao do staze korica se uhvatila ali ratraci nisu prosli. Mozda stvarno ne rade sutra. Nisu svjesni kakav je ludjak na jahorini. Ne igrati se gloovom svojom. Imam osjecaj da ce sutrasnje skijanje nadmasiti prethodna dva dana. Od utorka jugo