• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 21 December, 2011, 23:45:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

chago


acixon

sretan Bo¾iæ svima koji ga slave!

brera


brera


brera

Zvao me prije moj domaèin sa JA i ka¾e da je danas dobro  s:nij)

Nichifor

U kako ste se zahebali. Bolje skijanje nego juce. Razvalio sam se. Kad odmorim i zderem ide video

brera


clash

 Jel neko vec isao na Jahu sa ovom novom autobuskom linijom? Kakvi su utisci , moze li se oprema nositi ?

Ove sedmice dolazim u SA ali nemam auto pa  ako bi isao na jednodnevno bordanje  morao bih obuci buce i odijelo u gradu i sa daskom cekati bus, vjerovatno bi me prolaznici gledali kao freak-a, sta vi mislite :) ?

SnowFlake

linija je rega, krece ispred doma armije u 8.30, a polazak sa jahorine u 5 a normalno da mozes ponjet opremu

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: clash on 25 December, 2011, 17:55:48
Jel neko vec isao na Jahu sa ovom novom autobuskom linijom? Kakvi su utisci , moze li se oprema nositi ?

Ove sedmice dolazim u SA ali nemam auto pa  ako bi isao na jednodnevno bordanje  morao bih obuci buce i odijelo u gradu i sa daskom cekati bus, vjerovatno bi me prolaznici gledali kao freak-a, sta vi mislite :) ?

isao sam bezbroj puta obucen i sve vjeruj ne misle da si freak samo lagano opusteno...uglavnom ti ides da bordas ne ide neko drugi koji ce te tu vidjeti max 10sekundi  :bravo::( samo uzivaj  i jos da ti kazem veca si sminka kad imas SNOWBOARD nego skije  (:smijeh: (:smijeh: ovo malo za ove klasikase


Nichifor


isao sam bezbroj puta obucen i sve vjeruj ne misle da si freak samo lagano opusteno...uglavnom ti ides da bordas ne ide neko drugi koji ce te tu vidjeti max 10sekundi  :bravo::( samo uzivaj  i jos da ti kazem veca si sminka kad imas SNOWBOARD nego skije  (:smijeh: (:smijeh: ovo malo za ove klasikase
Quote

puf:)

clash

Quote from: harison on 25 December, 2011, 18:07:13
Quote from: clash on 25 December, 2011, 17:55:48
Jel neko vec isao na Jahu sa ovom novom autobuskom linijom? Kakvi su utisci , moze li se oprema nositi ?

Ove sedmice dolazim u SA ali nemam auto pa  ako bi isao na jednodnevno bordanje  morao bih obuci buce i odijelo u gradu i sa daskom cekati bus, vjerovatno bi me prolaznici gledali kao freak-a, sta vi mislite :) ?

isao sam bezbroj puta obucen i sve vjeruj ne misle da si freak samo lagano opusteno...uglavnom ti ides da bordas ne ide neko drugi koji ce te tu vidjeti max 10sekundi  :bravo::( samo uzivaj  i jos da ti kazem veca si sminka kad imas SNOWBOARD nego skije  (:smijeh: (:smijeh: ovo malo za ove klasikase

;D Hvala na odg
Koja euforija, jos ne mogu da vjerujem da cu za koji dan na stazu  ;D ;D ;D samo nek potraje s:nij) s:nij) s:nij)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


MilanP

Evo sam i ja stigao kuci ;D
Danas je bilo super, padalo je celi dan, staze su bile odlicne ali je velika steta sto se oko pola 3 navukla tolika magla da su morali da ugase sestosed poljice. Lift poljce je radio do 4 kao i dvosed skocine.
Dvosed Ogorijelica II je ugasen oko 14h zbog jakog vetra.
Sve u svemu lud i nezaboravan dan.
Ako mi se bude dalo da uploadujem okacicu neke slicice i koji video posto ih ima mnogo ;D