• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

koji hotel

Started by mijare, 11 December, 2011, 09:34:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mijare


HeAd

za vrijeme skolskih praznika ti je guzva mada i to nije nesto sada strasno...a hotela imas na sajtu pa vidi...cijena ti sve govori o hotelu :)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

mijare


HeAd

mislim da je  od nove godine do 23.1
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

mijat


MilanP

Ove godine od 29 decembra!!!

mijare


skiDeki

Zavisi koju vrstu usluge ocekujete od hotela, npr termag vam je na samoj stazi, sve na nivou ali morate imati dublji dzep, dok granzov i sport koji su isto na stazi imaju dosta manju ponudu ali i dosta jeftiniji npr u sportu prosle godine sam placao 15 eur nocenje +dorucak(svedski sto) sto je da ne kazem dzaba i sve to naravno preko VIP-Jahorine :bravo::(

Takodje imate i privatne smestaje naveo bih jahorinske konake koji su na samoj stazi, cenu i kvalitet ne znam nisam bio tamo ali je lokacija je ok.
Sve sto sam nabrojao je na poljicama, bukvualno na stazi...

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mamula

To je bas povoljno, u kom si periodu bio ako nije tajna? Ja bi isto volio pod tim uslovima ;)

vip-jahorina

skideki je naravno jedan od ljudi koji visi na Jahorini i kad nije na Jahorini  :bravo::(
ali realne cijene su malo vise. najbolji je dolazak kraj feb. pocetak marta. zatsto mora biti hotel? uzems apartman na stazi (recimo Jahorinski konaci) a klopas svaki dan negdje drugo (recimo Rajska Vrata)

skiDeki

Quote from: mamula on 12 December, 2011, 13:52:47
To je bas povoljno, u kom si periodu bio ako nije tajna? Ja bi isto volio pod tim uslovima ;)
BEse kraj Januara pocetak februara, naravno kao sto vip rece realne cene su malo vise, ali je tad bio neki promotivni period pa su spustene cene, kako sam stalno na forumu i u kontaktu sa Vip-om nas nekoliko forumasa uleteli u taj extra popust hug:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijare


petarb

Zna li neko kakva je Vila termag za max 10 osoba i,kolika je razdaljina od Vile do Termaga?